Киев, ул. Большая Васильковская 132

Інструкція із заправлення картриджів у принтерах Samsung та Xerox Phaser

Для принтерів та багатофункціональних друкувальних пристроїв брендів Samsung та Xerox розроблено спеціальний картридж. Він встановлюється в прилади Samsung ML-1910, ML-1915, ML-2525, ML-2540, ML-2580, SCX-4600, SCX-4623, SF-650 та Xerox Phaser 3140, 3155, 316.

Майстри компанії Greentex service займаються заправкою тонера. Детально з переліком послуг можна ознайомитись на сторінці https://greentex.kiev.ua/ , можна дізнатися ціни та заповнити заявку на виїзд майстра на будь-яку адресу у Києві.

Покрокова інструкція із заправлення картриджів

У моделі картриджа для з’єднання елементів корпусу використовуються заклепки. Щоб витягнути картридж, їх потрібно відкрити першими, і передбачено кілька способів зробити це. Наводимо покроковий алгоритм виконання процедури:

1. Для відкриття заклепок необхідно вставити шліцеву викрутку між корпусом і боковою частиною поруч із заклепкою і провернути викрутку, внаслідок чого заклепка лусне, а бічна сторона відкриється. Аналогічні дії необхідно виконати з іншого боку. Але за відсутності навичок можна пошкодити картридж, тому рекомендується інший оптимальний метод – зрізати заклепки канцелярським ножиком. Це забезпечить збереження картриджа.

2. З двох сторін потрібно акуратно кліпси та прибрати кришку барабана.

3. М’яко натиснути на кліпси викруткою та повільно відокремити бічні сторони від основного корпусу.

4. У процесі зняття збоку потрібно вставити викрутку чітко в паз і утримувати її в зафіксованому положенні, щоб одночасно не витягнути вісь барабана.

5. Після відділення бічних кришок можна виконувати наступні кроки. Вушко з’єднання половин картриджа необхідно відігнути з обох боків, після чого картридж поділяється на дві частини.

6. Розділяючи частини, врахуйте, що кліпси на задній панелі потрібно аналогічно ретельно відокремити. Потрібно робити все обережно, щоб їх не відламати.

7. Потім необхідно відокремити фотовал з віссю від бункера відпрацьованого тонера. Для зняття потрібно перпендикулярно витягнути вісь, після чого його можна дістати з фіксаторів. Потрібно зняти ролик заряду – для цього викрутити два гвинти, які фіксують пластину, що чистить, і витрусити відпрацьований матеріал. Гумовий ущільнювач не потрібно чіпати і протирати, оскільки потрібно притрусити тальком, щоб запобігти заклиненню барабана. При значному забрудненні кромки вона протирається ізопропіловим спиртом, потім використовується тальк. Після цього потрібно протерти ролик ізопропіловим спиртом, перевірити відсутність шару бруду. Його необхідно встановити в картридж, звернувши увагу на вісь ролика – на одному торці має бути спеціальне мастило. Потім встановлюється фотобарабан на місце, потрібно перевірити надійність його фіксації.

8. Потім потрібно прочистити другу частину картриджа з ємністю тонера. Для цього потрібно відкрити пробку та витрусити залишки тонера. Перевіряйте наявність шестерень, щоб усі їх були на своїх місцях і не випали з залишками тонера. Оптимальним варіантом стане тимчасова фіксація збоку картриджа, яка їх закриває. Рекомендується очистити лезо для дозування залишків тонера, що можна виконати кількома методами. Найпростіший варіант – зняти бічну панель картриджа, яку ви встановили на попередній стадії, витягнути ролик прояву, і ви отримаєте доступ до леза дозування. Почистити край можна пластиковою карткою, щоб запобігти пошкодженню. Якщо ніяких потрібних предметів немає, можна виконувати це нігтем.

9. Зібрати всі елементи у зворотній послідовності. Потрібно надійно зафіксувати обидві бічні частини картриджа. Через отвір потрібно всипати необхідний об’єм тонера – для даної моделі картриджа слід використовувати 80 г тонера Samsung.

10. Закрити пробку та зафіксувати бічну панель. У ході установки потрібно стежити за барабанною віссю, щоб вона була зафіксована у правильному положенні, інакше неможливо забезпечити щільне прилягання бічних панелей до корпусу. На останній стадії слід зафіксувати захисну шторку барабана – процес заправки завершено.

Якщо ви не бажаєте займатися цією процедурою самостійно або не впевнені у правильності виконання, рекомендуємо звертатися до професіоналів, які виконають завдання швидко та за доступною ціною. Зверніть увагу, що в цьому картриджі передбачений чіп, який потрібно замінити, інакше пристрій не функціонуватиме. Або можна прошити прилад, внаслідок чого не потрібно використовувати чіп.

Щоб замовити професійне обслуговування друкувальних пристроїв у компанії Greentex service, можна залишити заявку на сайті  https://greentex.kiev.ua/ , менеджери зв’яжуться, уточнять нюанси замовлення та погодять час приїзду спеціаліста.