Киев, ул. Большая Васильковская 132

I-SENSYS поповнився новими принтерами

Нещодавно компанія Canon почала часто виводити на ринок нові друкарські машини. Експерти вважають, що причин тому може бути кілька: або компанія хоче активніше боротися з конкурентами, або намагається відвернути увагу від не дуже популярних і успішних моделей минулих сезонів.

Як би там не було, для кінцевого споживача така тенденція тільки вигідна, адже чим більше обладнання, тим більше вибір. Що ж, старий дешевшає, і це теж має значення в нинішні непрості часи.

Сьогодні до нас для аналізу прийшло кілька моделей з лінійки i-SENSYS. Виробник обіцяє поліпшену друк і підвищену гнучкість в налаштуваннях. Давайте подивимося, наскільки ці твердження відповідають істині.

LBP712Cx і LBP710Cx є типовими офісними моделями, про що свідчить їх низька витривалість друку, яка становить не більше 80 000 сторінок на місяць. Звичайно, тут мова йде про максимальні рамках, а рекомендовані будуть трохи скромніше – не більше 7500 і 6000 відповідно.

Швидкість друку також середня – 38 сторінок для першої моделі і 33 для другої за одну хвилину. Вони розігріваються за один проміжок часу і він становить 31 секунду. Що примітно, обидва представники лінійки вже мають дуплекс в стартовій комплектації, що дозволяє домогтися хорошої швидкості роботи – до 38 двосторонніх сторінок.

LBP712Cx і LBP710Cx вміщають 100 аркушів, чого достатньо для стандартних застосувань. А приймальна комісія вмістить відразу 200 аркушів. Габарити і вага обох принтерів однакові: 458 на 464 на 388 міліметрів при вазі майже 29 кілограм.

Процесор моделей цілком очікуваний – 528 + 264 ГГц. Додатково встановлюється планка оперативної пам’яті на 1 гігабайт. Розширити оперативну пам’ять не вдасться і користувачам доведеться миритися з тим, що у них є.

Дозвіл принтерів не дуже велике – 600 на 600 точок на дюйм. Правда, при бажанні це можна виправити програмно і збільшити до 9600 на 600 балів.

До речі, в цих моделях витратними матеріалами зараз вважаються не тільки картриджі, але і ємність, в якій збирається використаний тонер. Його також доведеться міняти і робити це доведеться після того, як надруковані 54 тисячі сторінок.

В цілому LBP712Cx і LBP710Cx виявилися очікуваними середняками без надприродних параметрів і можливостей. Але для офісних цілей їх цілком достатньо.