Киев, ул. Большая Васильковская 132

i-SENSYS MF628Cw – хороший комбайн для невеликого офісу

Як ми вже повідомляли в попередніх статтях, компанія Canon випустила п’ять нових комбайнових продуктів, призначених для невеликого офісу. І сьогодні ми хочемо розглянути одного з найцікавіших представників – принтер i-SENSYS MF628Cw.

Чому, власне, комбайн? Тому що крім стандартної функції друку, виробник помістив сюди ще три – сканер, ксерокс і факс. Кому може знадобитися така універсальна машина – питання складне, але якщо немає необхідності в комбайні, то завжди можна зупинитися на більш молодих моделях. Сьогодні ми розглянемо сильні та слабкі сторони i-SENSYS MF628Cw.

Сам виробник позиціонує свій пристрій як принтер для невеликих офісів, про що свідчать показники рекомендованої навантаження за місяць – не більше 1500 відбитків. Але якщо подивитися на максимальне навантаження – 30 тисяч на місяць – то можна впевнено сказати, що дана модель легко впорається із завданнями середньостатистичного офісу.

Швидкість роботи принтера говорить і про малоофісному сегменті – не більше 14 сторінок в хвилину. Причому першого доведеться чекати близько 18 секунд. Але плита з тонером нагрівається протягом 23 секунд. Це стандартний показник для виробів даного класу.

Дозвіл друку – не більше 600 на 600 точок на дюйм. Так, його можна програмно інтерполювати двічі, але все ж не варто забувати, що принтер призначений більше для роботи з текстовими документами і з мінімумом графічних елементів. Для таких цілей він більш ніж підходить.

Сканер має аналогічну роздільну здатність і точно таку ж програмну можливість інтерполяції. Однак варто розуміти, що сенсу в таких діях не буде і не буде підвищення якості, кратного заявленим цифрам.

Патрон виконаний в комбінованому варіанті, коли тонер і барабанний блок знаходяться в одному корпусі. Це не дуже економічне рішення, адже барабанна установка має набагато більший робочий ресурс. При цьому, якщо заправляти картридж в майстернях, можна переглянути питання з економією.

Найбільш істотним недоліком i-SENSYS MF628Cw є відсутність дуплексу. Причому справа не тільки в стандартній комплектації, але і як варіант, який не дуже зручний і практичний навіть для невеликого офісу. Але цей неприємний інцидент дещо пом’якшується наявністю автоматичної годівниці, яку компанія Canon все-таки встановила в своєму бюджетному принтері.