Киев, ул. Большая Васильковская 132

i-SENSYS MF410 та MF510 – це офісні принтери з багатою функціональністю

Часто буває, коли виробники випускають на ринок принтери з одного сегмента, відмінності яких мінімальні. Наприклад, цього разу так сталося з Canon. Японський виробник представив широкій публіці відразу дві моделі з єдиним завданням – поліпшити і спростити друк для офісів. Новинки отримали назви i-SENSYS MF410 і MF510.

Це монохромні принтери, які, крім простих завдань, здатні виконувати і складні: роботу з хмарними сховищами, сполучення з мобільними пристроями для спільного друку і т. Д.

Такі принтери призначені в першу чергу для тих офісів, де періодично необхідно збільшувати обсяг поліграфічної продукції, але бюджету на закупівлю додаткового обладнання не вистачає. У години пік принтери i-SENSYS MF410 і MF510 здатні зробити близько 50 тисяч відбитків. Рекомендовані значення трохи нижче і до 3 тисяч максимальних.

Швидкість друку теж пристойна – до 40 сторінок за одну хвилину. Потужний процесор укупі з гігабайтом оперативної пам’яті здатний працювати при будь-якому навантаженні і принтер не зависне в довгих роздумах.

Якість друку новинок також на висоті. Пристрої монохромні, тому їм не потрібні захмарні дозволу і досить 600 на 600 точок на дюйм. Крім того, програмним шляхом можна збільшити це значення рівно в два рази. В результаті текст, таблиці, а також подібний контент друкуються просто відмінно.

Обидві моделі мають лоток, який вміщує 250 носіїв, і додатковий, який включає ще 50. Якщо цього здається недостатньо, можна скористатися додатковою касетою, що збільшує навантаження принтерів ще на 500 носіїв. Що стосується приймального лотка, то тут вже нічого не поміняти і доведеться задовольнятися 150 листами.

Картриджі в i-SENSYS MF410 і MF510 мають вихід 2100 відбитків. Комусь це може здатися занадто малою кількістю, але якщо врахувати, що картриджі можна заправляти кілька разів в спеціалізованих майстернях, то їх ресурс багаторазово збільшується.

Серед цікавих і корисних опцій – функція сканування, яка дозволяє відразу відправляти файли по FTP, електронній пошті або на знімний носій. Додатки ще більше розширюють функціонал і дозволяють пов’язувати принтери з хмарними сховищами і мобільними пристроями.