Киев, ул. Большая Васильковская 132

I-SENSYS MF240 та MF230 для ефективної офісної роботи

Європейський підрозділ Canon вивело на ринок відразу 6 новинок, але ми розглянемо лише кілька з них. Це пов’язано з кількома причинами, а найголовніша полягає в тому, що всі моделі дуже схожі між собою і мають лише мінімальні відмінності в функціоналі і можливостях. Звичайно, якщо в процесі вивчення ми помітимо глобальні відмінності, то обов’язково їх розглянемо.

Перш за все, поговоримо про лінійки I-SENSYS MF240 і MF230. У їх лінійці є принтери, які повністю відповідають сучасним вимогам. Крім того, вони просто володіють відмінним функціоналом для офісних машин.

Слід зазначити, що I-SENSYS MF240 і MF230 прийшли на зміну застарілим MF220 і MF210 і перевершують їх за швидкістю друку.

Моделі відмінно справляються з друком для невеликих офісів – від 23 до 27 відбитків за одну хвилину при завантаженні в 250 аркушів. Звичайно, у великому офісі це трохи допоможе, але для маленького – в самий раз.

Моделі мають функцію Quick First-Print – технологію, що прискорює старт друку в кілька разів. Якщо потрібно ще більше збільшити продуктивність, краще використовувати принтери серії MF240, так як вони також підтримують двосторонній друк.

Не забувайте, що принтери багатофункціональні. Це означає, що крім самої друку, вони можуть виконувати і інші завдання: сканувати документи, відправляти файли факсом або в хмару. Причому управляти пристроями можна як за допомогою ПК, так і завдяки мобільним пристроям через додатки від Google або фірмові програми.

Використані картриджі можна утилізувати екологічно чистим способом за допомогою програмного забезпечення Canon Cartridge Recycling. Він активний давно, але ми настійно не рекомендуємо викидати картриджі. Їх можна заправити в спеціалізованій майстерні і заощадити значну суму на закупівлі нових витратних матеріалів.

До речі, новинка має ще одну важливу особливість – підвищену енергоефективність. Для тих, хто хоче максимально заощадити, це відмінна можливість не витрачати зайві гроші не тільки на картриджі, але і на електрику.

В цілому, I-SENSYS MF240 і MF230 є хорошим посередником для стабільної офісної роботи в невеликих компаніях.