Киев, ул. Большая Васильковская 132

HP LaserJet Pro M452dn кольоровий, швидкісний, продуктивний

Компанія Hewlett-Packard поповнила свою відому лінійку LaserJet друкувальної техніки. Всі прилади цієї лінійки відрізняються використанням революційної технології Jet Intelligence. Ця технологія підвищує швидкість друку та зменшує енерговитрати. 

Основні характеристики

Технологія JetIntelligence полягає у використанні нового фірмового тонера в  картриджах. Його складові не суцільні, а багатошарові, і вони не злипаються в бункері. Крім того, цей тонер має знижену температуру плавлення, що сприяє економії електрики. 

LaserJet Pro M452dn від НР швидко друкує у двосторонньому режимі. За хвилину він здатний виготовити 12 двосторонніх аркушів. Односторонній режим друку видає 27 стор., незалежно від кольоровості. Кожен монохромний відбиток буде готовий  9 секунд, а кольоровий через 9,9 секунд. 

Встановлюються картриджі методом касетної технології. Принтер відрізняється професійним перенесенням кольорів за рахунок калібрування апарата за стандартами PMS. Гранична апаратна роздільна здатність не висока – 600х600 т/д. 

Пристрій даної моделі призначений для використання робочими групами, що налічують 3-10 осіб. За місяць граничне навантаження становить 50 тисяч відбитків формату A4. Що стосується рекомендованого навантаження, то воно теж високе 750 –  4000 стор. 

Принтер працює на одній заправці досить довго. Одного чорного картриджа вистачає на 6500стор., кожного кольорового  — на 5500 стор. Але ніякий підвищений ресурс розхідників не вічний і доведеться все одно витрачати гроші на обслуговування апарату. Завжди можна суттєво заощадити – до 70%,  заправити спорожнілі картриджі  та використовувати їх повторно кілька разів.     

Завантажити в принтер можна не більше 800 аркушів, але стандартна комплектація дозволяє помістити в касету лише 250 аркушів та додатково 50 штук у багатоцільовий лоток. В опціонний лоток міститься 550 аркушів. Щоб помістилося 800 носіїв, можна придбати додатковий лоток на 550 щт. Приймальний контейнер містить 150 шт.

Є два стандартні інтерфейси – це USB і Ethernet. Але модуля Wi-Fi не передбачили. Тому без дротів цей пристрій не підключиться. В іншій моделі M452nw є Wi-Fi, але немає дуплексу, що є мінусів для офісних принтерів.