Киев, ул. Большая Васильковская 132

HP LaserJet Pro M29w – недорогий і простий друкуючий пристрій для будинку

Поліграфічне обладнання постійно вдосконалюється, на ринок виходять нові, більш сучасні моделі, представлені не тільки звичайними принтерами, а й багатофункціональними пристроями, можливості яких можуть вразити будь-кого. Але навіть незважаючи на це, попит на більш прості пристрої залишається незмінно високим, і причиною тому не тільки приваблива вартість, але елементарна невибагливість користувачів: не всім потрібен високотехнологічний друкувальний пристрій для роботи або відпочинку, цілком достатньо скромного принтера з обмеженими експлуатаційними можливостями. До останніх відноситься HP LaserJet Pro M29w All-In-One.

Звичайно, в цьому принтері є певні нововведення, наприклад, модуль бездротового зв’язку, за допомогою якого можна легко використовувати mobile-хмарні технології. Істотною перевагою для багатьох є компактні розміри пристрою, в своєму класі він вважається найбільш мобільним.

Рекомендоване виробником навантаження становить близько 100-1000 відбитків стандартного розміру в місяць, в той час як максимум, що можна «видавити» з цього пристрою – 8000. Такі можливості дозволяють віднести пристрій до: 
Пристрої SOHO
.

Також є ще один рекомендований параметр – навантаження на модуль сканування, використання якого допустимо для оцифровки від 250 до 2000 штук.

Якщо розглядати дозвіл відбитків, то можна відзначити, що воно досить мінімальне, становить всього 600 на 600 точок на дюйм, але цього параметра цілком достатньо для друку монохромних стандартних документів. За одну хвилину принтер здатний надрукувати максимум 19 відбитків, що важливіше для домашнього використання, ніж для офісного.

Скромна місткість обох лотків – ще одна характеристика, яку ні в якому разі не можна збільшувати. Ви можете роздрукувати пачку з 150 аркушів, при цьому приймальний лоток вміщує на 50 штук менше, але завантаженню підлягають як звичайний папір, так і конверти, листівки та етикетки певних розмірів.

Важливо розуміти, що основна стаття витрат формується з урахуванням вибору витратних матеріалів. Сьогодні в продажу легко можна знайти картриджі, робочий ресурс яких в два рази більше «рідних», але міняти їх доводиться досить часто. Вигоду можна отримати, просто заправивши порожній картридж відповідним тонером, за рахунок чого витрати, як показує практика, знижуються приблизно в 2-3 рази.

Глобальна обчислювальна потужність HP LaserJet Pro M29w не потрібно, так як з ним не доведеться виконувати відразу кілька завдань. Саме тому принтеру цієї моделі досить мати процесор з тактовою частотою 500 МГц з 32 мегабайтами оперативної пам’яті.

HP LaserJet Pro M29w — принтер, сумісний з пристроями Windows, OS X і GNU/Linux.