Киев, ул. Большая Васильковская 132

HP LaserJet Pro M132fw: монохромний принтер для домашнього використання

Монохромний комбайн LaserJet Pro M132fw SOHO-сегменту від компанії HP, який ідеально підходить для користування вдома та в умовах невеликого офісу.

Основні характеристики 

Разом з HP LaserJet Pro M132fw були компанією випущені три інші принтери, кожен з яких має свої переваги та недоліки. Наприклад, у моделі fn немає модуля Wi-Fi, а версія nw їм наділена, зате тут немає автоматичного податчика, а модель a позбавлена і мережевого інтерфейсу і автоподатчика. Старша модель «fw» має кольоровий сенсорний екран розміром 6,9 см по діагоналі. Усі інші моделі керуються кнопками. Дуплексу немає в жодній з моделей. 

Технічні можливості 

Принтер, як запевняє виробник, друкує зі швидкістю 22 стор/хв., що відповідає середнім можливостям техніки такого рівня. Перший готовий відбиток можна отримати за 7,3 секунди. Цей принтер монохромний, і він призначений для текстових документів, тому високою роздільною здатністю не відрізняється — апаратний максимум 600×600 т/д, яких цілком достатньо для його цілей. Але існуюча фірмова технологія FastRes 1200 може подвоїти цей показник.

Керування апаратом здійснюється за допомогою кольорового дисплея. Але тільки старша версія має такий екран розміром 6,9 см по діагоналі, а всі інші принтери оснащені тільки кнопковою панеллю.

Продуктивність за місяць стандартна для приладу даного сегмента. Максимальне навантаження становить 10 тис. відбитків, а рекомендована норма 150 – 1500 сторінок.

Місткості стандартного картриджа вистачає на 1400 стор. А4 і якщо інтенсивно експлуатувати прилад, цього явно недостатньо. Але можна заощадити,  заправляючи картридж  повторно. Після друку 12 тис. стор. потрібна заміна фотобарабану, що також свідчить про вигоду процедури заправки. До стандартного комплекту входять повномірні картриджі, що є плюсом. 

Виробник вказує, що витратні матеріали можна замінювати на аналогічні з відміткою Ultra. У них у комплекті йде відразу три картриджі ресурсом 2300 стор. кожен.  Але вигідніше все ж таки заправляти оригінальні спорожнілі розхідники, ніж купувати нові аналоги оригінальних картриджів. 

Новий принтер має контактний тип сканера з максимальною роздільною здатністю 1 200 т/д, що достатньо навіть для офісних потреб в оцифровці. Скануючий модуль з  рекомендованим навантаженням 150 – 1500 стор. на місяць. Продуктивність сканування – близько 11 стор/хв. 

Прилад має один лоток, що подає місткістю 150 стор. При цьому збільшити цей показник не вийде. Приймальний лоток розрахований на 100 аркушів. Оперативна пам’ять процесора 256 МБ, тактова частота 600 МГц.