Киев, ул. Большая Васильковская 132

HP LaserJet Pro M12w: простий, доступний принтер з Wi-Fi

Монохромний лазерний принтер HP LaserJet Pro M12w є одним з недорогих принтерів з модулем бездротового підключення. Пристрій стане відмінним варіантом для тих, для кого оптимальне співвідношення ціни і якості є пріоритетом.

Особливості принтера HP LaserJet Pro M12w

Прилад призначений для використання вдома або в невеликих групах до 3 осіб. Максимальне місячне і загальне навантаження становить 1000 і 5000 друкованих аркушів. Чорно-білий принтер має один картридж CF279A (в корпусі є тонер і барабанний блок).

Запас тонера розрахований на 1000 звичайних листів, наповнених 5% тонером. Початковий комплект забезпечує зменшений витратний матеріал на 500 відбитків. Заміна цього витратного матеріалу на оригінальний обійдеться недешево, тому більшість користувачів віддають перевагу Заправте картридж.

Лазерний принтер забезпечує відмінну якість текстової документації. Максимальна роздільна здатність – 600х600 точок на дюйм, але невеликий текст опрацьовується відмінно. У пристрої передбачена розроблена технологія бренду FastRes 1200, завдяки якій роздільна здатність збільшується до 1200 dpi.

Швидкість друку – 18 аркушів в хвилину, але такий результат прийнятний для бюджетної категорії. Перший друк після включення готовий через 9,2 секунди. Пристрій має процесор з тактовою частотою 266 МГц і 8 Мб пам’яті. Стає доступним друк вручну.

Додаткові можливості

Пристрій має вбудований модуль Wi-Fi, підтримує сервіси ePrint, Google Cloud Print, Apple AirPrint, Mopria. HP LaserJet Pro M12w має всього один вхідний лоток для листів, він розрахований на 150 сторінок, розміри яких варіюються від 147х211 до 216х356 мм при мінімально допустимій щільності 60 г / м2. Апарат друкує на різних видах паперу, конвертах, плівці та етикетках. Можливість збільшення вантажопідйомності живильника і приймача користувачам не передбачена.

Пристрій HP LaserJet Pro M12w пропонується розробниками як один з бюджетних принтерів з можливістю бездротового підключення, розробники також відзначають його компактні розміри. Він не найменший в своєму відрізку, але і великим не вважається – розміри 349х238х196 мм.

Список систем, сумісних з HP LaserJet Pro M12w, включає Windows і OS X, але він не сумісний з GNU/Linux. Рекомендована вартість пристрою знаходиться в межах 89 євро, що всього на 10 євро дорожче попередньої моделі, яка не оснащена модулем бездротового інтернету. Така невелика переплата цілком доцільна, так як користувач отримує розширені можливості.

Клієнти можуть звернутися в сервісний центр Greentex в Києві і замовити заправку будь-яких картриджів тонером. Пропонуються послуги за доступною ціною з виїздом до будь-якого району міста.