Киев, ул. Большая Васильковская 132

HP LaserJet Pro M104a: простий, надійний та недорогий лазерний монохромний принтер для повсякденного використання

Розповімо про представника лінійки бренду Hewlett-Packard – лазерного принтера HP LaserJet Pro M104a, який порадує невисокою ціною пристрою та подальшого обслуговування, надійністю та відмінними експлуатаційними параметрами. Пристрій прийшов на зміну моделі P1102, обладнаний технологією JetIntelligence з підвищеною швидкістю друку.

Особливості та переваги принтера HP M104a

Принтер забезпечує друк 22 сторінок за хвилину, що на 4 сторінки більше, ніж у попередньої моделі. Цей показник сьогодні є стандартним для апаратів для дому чи маленького офісу. Перша сторінка буде надрукована через 7,3 секунди. Граничне місячне навантаження значно зросло: 5000 замість 10000 аркушів. Рекомендується граничне значення 15 000 відбитків на місяць.

Найбільш відчутні модернізації торкнулися внутрішнього наповнення:

у попередньої моделі обсяг оперативної пам’яті був 2 МБ, а новинка має 128 Мб;

частота процесора підвищено з 266 до 600 МГц.

Ці удосконалення безпосередньо вплинули на потужність, продуктивність та швидкість друку.

Безперечні переваги та інновації принтера:

технологія JetIntelligence передбачає використання спеціального тонера – інноваційної розробки бренду Hewlett-Packard. Особливість полягає в тому, що частинки порошку вкриті оболонкою, завдяки їй крупинки не злежуються у розхіднику. Це дозволяє повною мірою використовувати ресурс картриджа;

знижена температура розплавлення, що позитивно впливає на обсяг енергоспоживання. Але є одна нестикування: колишня модель споживала 360 Вт, новий прилад – 380 Вт.

Граничну роздільну здатність автори залишили незмінним, адже 600×600 достатньо для апарату, призначеного для друку документації. Також власники приладів можуть використовувати оптимізатори, що дозволяють підвищити значення до 1200dpi – це виконується завдяки унікальному алгоритму FastRes 1200.

Технічні характеристики та внутрішнє наповнення

Витратників для принтера передбачається два: ємність із тонерним порошком та фотобарабан. Ресурс ємності 1400 відбитків, фотобарабан слід замінювати після 12000 сторінок. Альтернативні розхідники відсутні, у комплект входять повнорозмірні моделі у стандартному виконанні.

Принтер був запропонований користувачам разом із удосконаленим аналогічним пристроєм M104w. Різниця між ними полягає у обладнанні другого модулем Wi-Fi. У HP LaserJet Pro M104a є тільки USB-роз’єм, відсутня сумісність з мобільними програмами. Панель управління складається з кількох клавіш і світлодіодних датчиків. Пристрій підійде для експлуатації у невеликих офісах із незначними обсягами друку.

Місткість лотка подачі дорівнює 160 аркушів (10 – у тракті першочергової подачі, а 150 – у багатоцільовому лотку). Їхнє розширення недоступне. Гранично допустимий розмір паперу становить 216×356 мм, щільність -60 – 163 г/м2.

При необхідності клієнти можуть звернутися до сервісного центру «Greentex service» у Києві та замовити заправлення картриджів  тонером, щоб заощадити кошти на придбання дорогих картриджів та елементів. Пропонуються послуги із привабливої вартості з виїздом у будь-який район міста.