Киев, ул. Большая Васильковская 132

HP LaserJet Enterprise M608x – всемогутній монохромний принтер

HP LaserJet Enterprise M608x – це найсучасніший монохромний лазерний принтер МФУ з надпотужними можливостями друку, які можуть задовольнити вимоги великих бізнес-підрозділів.

Це продуктивний принтер з високою швидкістю друку і відмінною витривалістю. Він здатний дуже довго працювати на одному витратному матеріалі із завидною енергоефективністю і високою безпекою. Цей пристрій є найкращим серед машин подібної цінової категорії. 

МФУ відрізняється від менш продуктивних машин модулем автоматичного двостороннього друку, і може підключатися до локальних мереж і різних мобільних пристроїв, використовуючи найширший спектр інтерфейсів. Навіть мінімальна конфігурація має порти USB та інтернету, модулі бездротової мережі, нові технології Wi-Fi Direct. Управління здійснюється за допомогою кольорового сенсорного екрану розміром 4,3 дюйма.

Функціональність  

Агрегат має найширші можливості друку. Відрізняється підвищеною витривалістю: здатний виробляти 275 тисяч відбитків на місяць. Рекомендований максимум згідно з реєстраційним посвідченням становить 5 тисяч – 25 тисяч сторінок на місяць. 

Швидкість друку 61 сторінка в хвилину. Друк листів збільшує швидкість до 65 відбитків в хвилину. Перша сторінка виходить за 5,3 секунди. після натискання кнопки.

Витратні матеріали 

Картриджі для цього пристрою представлені в трьох варіантах. Тому є можливість вибрати найбільш підходящий, в залежності від потреб друку.

Ресурс витратних матеріалів: CF237A – 11 тис. аркушів формату А4, CF237X – 25 тисяч і CF237Y – 41 тисяча. 

У комплекті з пристроєм є повноцінний стандартний патрон. Витратні матеріали всіх видів після використання можуть бути: 
Заправте відповідним тонером
.  

Максимальна роздільна здатність друку 1200х1200 точок на дюйм.

Ємності для подачі і прийому паперу налаштовуються під різні цілі і обсяги.

На вході принтера є дві приймальні касети місткістю 550 носіїв паперу кожна, а також лоток подачі на 100 носіїв. При необхідності можна додати три лотка по 550 стандартних аркушів і один на 2100 носіїв. Існують додаткові лотки, пристосовані для конвертів. Приймальне відділення розміщує 500 готових відбитків, а при необхідності встановлюється обробник, який виконує різні маніпуляції з листами, кріпить, сортує або укладає в потрібному порядку.

Принтер друкує на звичайному папері, працює з кольоровою, переробленою, а також з тонкою і щільною і навіть перфорованої паперацією. Він також обробляє нестандартні паперові форми, такі як етикетки.

Пристрій працює на потужному процесорі 1, 2 ГГц. Обсяг оперативної пам’яті становить 512 МБ, який можна підняти на 1 ГБ. Є додатковий жорсткий диск.