Киев, ул. Большая Васильковская 132

HP LaserJet Enterprise M608n і M608dn: нові високошвидкісні принтери

Монохромні принтери HP LaserJet Enterprise M608n і M608dn є новими в сімействі лазерного друку. Вони ідеально підходять для використання в офісних умовах. Судячи з опису, вони характеризуються високою продуктивністю, витривалістю, безпекою і енергоефективністю. 

Багатофункціональні принтери HP LaserJet Enterprise, швидкі M608n і M608dn 

Різниця між цими двома моделями зашифрована в індексах моделей. Модель, яка має в своїй назві букву «d», має дуплекс, на відміну від іншої моделі, де вона відсутня. За іншими можливостями ці два пристрої повністю ідентичні.  

Обидва ці принтера призначені для використання у великих офісах, де необхідно роздрукувати великий обсяг документів. Меншим фірмам має сенс придбати щось менше. Максимальне навантаження в місяць – 275 тисяч відбитків, а рекомендована – 5 тисяч – 25 тисяч сторінок за той же період. 

Витратні матеріали 

Показник швидкості друку: 61 сторінка формату А4 за хвилину. Перша сторінка буде готова через 5,3 секунди. після натискання кнопки. Медіа у форматі Letter будуть готові обсягом 65 сторінок за хвилину. 

Заміна витратних матеріалів не є складним процесом. Патрон в цих моделях: стандарт CF237A, який розрахований на 11 тисяч сторінок. А4 (CF237X) і навіть 41 тис. Мистецтво. А4 (CF237Y).

Новий фірмовий витратний матеріал коштує дорого. Заправка дозволить значно знизити витрати на друк документів. Майстер зможе: 
Заправте порожній картридж
  відповідний тонер. 

Найвища роздільна здатність друку для цих моделей принтерів становить 1200×1200 dpi, що забезпечує високу якість друку. 

Місткість лотків. Є касета на 550 носіїв і лоток на 100 аркушів. Максимальної місткості в 4950 аркушів можна досягти, придбавши 5 касет по 2100 аркушів і 4 шт. 550 аркушів кожен. Доступні конвертні лотки. Є один приймальний лоток місткістю 500 відбитків. Пристрої можуть працювати з різними видами паперу: звичайною, кольоровою, тонкою, переробленою, товстою і перфорованої, а також етикетками, картками, бланками і конвертами. 

Керування друком 

Для управління функціями на пристрої є дисплей з діагоналлю 2,7 дюйма і блок кнопок. 512 МБ оперативної пам’яті і процесор 1,2 ГГц.

При необхідності обсяг пам’яті можна збільшити втричі. Інформація може зберігатися на додатковому жорсткому диску. Є можливість керувати друком із зовнішніх носіїв та будь-яких мобільних пристроїв. Крім того, існують такі інтерфейси, як USB і Ethernet.