Киев, ул. Большая Васильковская 132

HP LaserJet Enterprise M606x: лазерний принтер, створений для важких застосувань

HP LaserJet Enterprise M606x: призначений для важких робіт, лазерний принтер вже не просто принтер з набором найбільш універсальної інтерфейсної периферії, а пристрій, що наближається за функціоналом до повноцінного комп’ютера. Однак, згідно з дослідженнями ринку, споживачі проявляють певний консерватизм і часто відмовляються від додаткових можливостей принтера на користь його прямих функцій: копіювання і тиражування зображення (тексту).

Особливості HP LaserJet Enterprise M606x

HP LaserJet Enterprise M606x – модель лінійки пристроїв початкового рівня для великих проектів. Принтер призначений для великих «мурашникових контор», де необхідно терміново вирішувати безліч різнопланових завдань. У таких умовах кілька тисяч співробітників здатні створити чергу біля пристрою, який не здатний швидко перейти від копіювання документів до миттєвого тиражування 200-300 примірників стивідорних договорів (морської митниці). HP LaserJet Enterprise M606x розрахований на 280 000 копій на місяць. Цей показник зафіксований в специфікації приладу, але фахівці не рекомендують експлуатувати прилад «на деформацію» його можливостей. Найбільш комфортний режим роботи пристрою –  22 000 або 25 000 примірників на місяць.

Оновлення завдань при роботі принтера

Принтер приваблює бізнесменів своєю ефективністю. Він здатний випускати 63-64 копії в хвилину, що робить його рекордсменом в своєму класі моделей. Для обробки інформації конструктори пристрою передбачили 512 Мб оперативної пам’яті з можливістю вбудувати ще 1 Гб пам’яті. Це означає, що черга співробітників вирішиться дуже швидко. Кожному потрібно ввести параметри свого документа і поставити роздруківку в чергу. Показник якості друку відповідає класу пристрою і дає стелю значень пікселів, які дозволяють використовувати надмалі розміри при оформленні документа. Принтер оснащений двома приймальними контейнерами на сто і п’ятсот листів, що дозволяє не заглядати в коробку кожні десять хвилин роботи пристрою. Одноколірний принтер не вимагає дорогих витратних матеріалів, потрібно лише вибрати картридж звичайної або модернізованої версії, що, відповідно, впливає на кількість примірників і вартість одноразового тонера. Картриджні блоки передбачені для широкої порохової сумісності.