Киев, ул. Большая Васильковская 132

HP LaserJet Enterprise M605n: лазерний претендент на велике офісне сидіння

HP LaserJet Enterprise M605n: лазерний претендент на місце у великому офісі – вважають менеджери виробника. Лазерний принтер М605н не вийшов, а буквально «випав» на ринок в компанії аналогічних пристроїв, відмінності між якими в очах споживачів були незначними. Деякі пристрої отримали додаткову оперативну пам’ять, другі бездротову периферію підключення до мережі, треті – придбали пристрої для моделювання та редагування зображень, четверті придбали економічні витратні матеріали, п’яті … HP LaserJet Enterprise M605n не розчинився в буклеті список собі подібних, навпаки, пристрій відмежувався від інших моделей ексклюзивними характеристиками.

HP LaserJet Enterprise M605n специфікації

Монохромний пристрій має надійну механіку і стабільну роботу для великих і середніх офісних закладів. M605n надійний в збірці і його важко вивести з ладу через механічні пошкодження. У рекламному ролику є історія, де роздратований клерк б’є кулаком по кришці принтера, а симпатична дівчина показує неадекватному співробітнику, яку кнопку натиснути, щоб пристрій запрацював. Довговічна «механіка» – не єдина перевага принтера, який здатний випускати більше двохсот тисяч примірників на місяць (225 000). Пристрій досить мобільне і здатне робити 53 копії в хвилину, що робить його незамінним в переповненому офісному приміщенні. Прилад здатний швидко мислити. Розробники оснастили процесор 512 Мб оперативної пам’яті з можливістю збільшити її до 1 Гб. Приємним бонусом для покупця стане додатковий жорсткий диск, який входить в комплект.

HP LaserJet Enterprise M605n Простота використання

Багато покупців, розкриваючи специфікацію принтера, відразу шукають розділ «якість».  M605n не розчарує споживача, оскільки пропонує найвищу піксельну смугу 1200×1200 на дюйм візуальної роздільної здатності. Зручність у використанні забезпечують також картриджні контейнери максимальної місткості, які здатні видати 260 000 відбитків. Тут слід додати, що картриджний блок призначений для використання порошку різногабаритної (змінної) підвіски, що дозволяє економити бюджет на витратних матеріалах. Підключити пристрій до ПК можна тільки через USB-порт, бездротового підключення до комп’ютера у розробників немає.