Киев, ул. Большая Васильковская 132

HP LaserJet Enterprise M553x: прогресивний принтер для середніх офісів

HP LaserJet Enterprise M553x: прогресивний принтер для середніх офісів є частиною нової лінійки економічно ефективного дублюючого обладнання компанії Hewlett-Packard. Розробники в документації позиціонують принтер як пристрій для офісів малого та середнього бізнесу. Пристрій не зробило революцію в офісних технологіях, а «застовпило» кілька основних нововведень, в бік яких буде рухатися еволюція копіювальних апаратів.

Особливості HP LaserJet Enterprise M553x

Змінився зовнішній вигляд самого пристрою. Він став компактним за рахунок зменшення розмірів блоків патронів. Касети з картриджами стали автономними, їх можна заправляти і регулювати окремо. З сенсорної панелі є можливість регулювати інтенсивність, чіткість, розтягування кольору. На моніторі стали доступні варіанти дзеркального відображення світла, моделювання відкинутої тіні і затінення самого об’єкта. Говорячи простою мовою, Photoshop можна використовувати безпосередньо, не вдаючись до інтерфейсу ПК та інших гаджетів.

Швидкість друку для цього класу принтерів різко зросла – для M553x вона становила 40-42 показу в хвилину. Максимальне завантаження принтера, заявлене розробниками в документації, становить 75 000-80 000 друкованих примірників на місяць. Однак рекомендований режим роботи, як завжди, скромніший: 22 000 монохромних відбитків і 20 000 повнокольорових. Пристрій оснащений одним гігабайтом оперативної пам’яті, плюс доданий адресний енергоавтономний блок пам’яті на 4 Гб. 

Технологічна новинка HP LaserJet Enterprise M553x

M553x – перша модель своєї лінійки відзначена «новомодними» зручностями, які в наступних пристроях будуть з’являтися в наростаючій прогресії. Принтер доповнений модулем бездротового підключення, що дозволяє підключатися до мережі без корекції програм, алгоритмів і т.д. Пристрій доповнено хмарними рішеннями, які дозволяють не звертатися за допомогою до пошукової системи для виявлення і розархівації форми в гігантському документообігу компанії. Розробники перенесли програму приватного захисту в апаратну пам’ять і надійно захистили корпоративну офісну таємницю від сторонніх. Ціна нового принтера змушує задуматися (1200 доларів США), але пристрій на порядки полегшує рутинну офісну роботу і тому залишається привабливим для клієнтів.