Киев, ул. Большая Васильковская 132

HP LaserJet Enterprise M553dn: коли нове навіть не повністю забувається старе

HP LaserJet Enterprise M553dn: коли нове навіть не повністю забувається старе, стверджують маркетологи виробника. Даний принтер не є «прототипом» або стартовою моделлю лінійки аналогічних пристроїв, які виробник згодом доповнив різними новомодними пристроями. Антропологи порівняли б цей принтер з «тупиковою гілкою» на генетичному дереві техніки копіювання. Однак HP LaserJet Enterprise M553dn настільки ергономічний за своїм функціоналом, що його живучість перевершила тимчасові очікування розробників. Принтер як і раніше користується споживчим попитом на перенасиченому ринку.

Основні характеристики HP LaserJet Enterprise M553dn

Конструктори компанії позиціонують принтер як пристрій з продуктивністю для невеликих і середніх компаній, здатне випускати до 85 тисяч примірників на місяць без критичних перевантажень. Кольоровий принтер цієї моделі досить «живий» і здатний виконувати спринтерські показники до 38-39 вражень в хвилину (як монохромні, так і повнокольорові). M553dn «думає» досить швидко, конструктору надали 1 Гб оперативної пам’яті. Така розумова здатність підрозділу часто вступає в протиріччя з його реальною працездатністю: пристрій не накопичує чергу співробітників в офісі, але поставлені «в черзі» завдання з характеристиками документів можуть бути виконані нескоро. Відмінна якість друку (1200х1200) дозволяє варіювати макет розмірів шрифту від 6 до 8 розмірів. Те ж саме стосується і повнокольорового друку, де відбитки дозволяють робити копії з розтягуванням тонкого спектра і світловим моделюванням. Пристрій досі затребуване в архітектурних і дизайнерських майстернях.

Особливості HP LaserJet Enterprise M553dn

Витратних матеріалів для монохромного друку вистачає на 5 500 відбитків, а для повнокольорового картриджа потрібно заправити на 4 000. Бюджетні витрати на заправку тоніків окупаються простотою експлуатації пристрою. Тут все звично і розкладено по поличках. Підключення до інтерфейсу відбувається в режимі двох модулів ПК або USB-роз’єму. Більшість споживачів засмучує відсутність бездротового зв’язку, яка сьогодні є маркером приналежності до «палеолітичної» копіювальної техніки. Однак простота управління принтером з сенсорного екрану змушує забути про незручності конструкції.