Киев, ул. Большая Васильковская 132

HP Color LaserJet Pro M280nw Твердопаливний багатофункціональний комбайн

Американська компанія Hewlett-Packard створила чергове оновлення модельного ряду – бездротовий комбайн SOHO середніх можливостей. HP Color LaserJet Pro M280nw – кольоровий лазерний пристрій, який підійде як для домашнього використання, так і для невеликого офісу. 

Дане МФУ має середній рівень функціональності, але у нього є все, щоб ефективно і плідно працювати в умовах низького навантаження.

Максимальне навантаження згідно з інструкцією виробника – 40 тисяч сторінок на місяць. Але краще орієнтуватися на показник рекомендованого навантаження, який становить всього 150-2500 сторінок на місяць. 

Витратні матеріали 

Комбайн має касетну систему установки картриджів. Він повнокольоровий, тому включено чотири картриджа для формування стандартної палітри CMYK.

Чорний картридж розрахований на 1400 сторінок. монохромний друк, а її більш місткий аналог випускає 3200 сторінок. Кольорові картриджі здатні виробляти 1300 і 2500 сторінок відповідно.

Базова комплектація витратних матеріалів складається з набору крихітних кольорових картриджів на 700 відбитків і одного повноцінного чорного картриджа. Замінювати витратні матеріали оригінальними не вигідно, так як це буде дорого. Тому вигідніше 
Заповнити 
Використовується агрегат з відповідним тонером. Така заміна ніяк не впливає на якість друку, а на обслуговуванні пристрою економиться чималі кошти. 

Управління. Комбайн управляється кольоровим сенсорним екраном з діагоналлю 2,7 дюйма. Його особливість – регулювання кута нахилу.

Обсяг. Лотки подачі представлені в двох примірниках: 250 листів поміщаються в основну внутрішню касету, і ручний траєкторія подачі, куди завантажується один лист. Установка додаткових лотків не передбачена. Приймальне відділення вміщує 100 готових відбитків. Є вбудований дуплекс.

МФУ друкує 21 сторінку формату А4 в хвилину. Перший чорно-білий друк виходить за 10,7 секунди, а кольоровий – за 12 секунд.

Максимальна оптична роздільна здатність відповідає 600х600 точок на дюйм. Оптичний максимум сканування вище і становить 1200х1200 точок на дюйм. Сканер працює зі швидкістю 24 ppm. Розміри експозиційного скла – 216х297 мм.

Пристрій має скромний список інтерфейсів. Він має два USB-порти для зв’язку з ПК і зовнішніми дисками, Ethernet і Wi-Fi, який підтримує технології Direct.  

За обчислювальні потужності відповідають процесор з частотою 800 МГц і 256 Мб оперативної пам’яті.