Киев, ул. Большая Васильковская 132

HP Color LaserJet Pro M252n: простий лазерний принтер за розумною ціною

HP Color LaserJet Pro M252n: простий лазерний принтер за розумною ціною. Саме так позиціонують цей пристрій маркетологи компанії Hewlett-Packard, які звикли представляти продукцію своєї компанії лініями сполучних виробів і аналогічною периферією змінних вузлів. Принтер з маркуванням M252n з’явився перед публікою під прожектором телевізійних камер в компанії півтора десятка офісних копіювальних апаратів. Новий кольоровий лазерний прилад став несподіванкою для покупців, тому з невідомої причини організатори виставки в Мюнхені забули включити його в презентаційний каталог. Це була всього лише техногенна аварія, але вона привернула початкову увагу відвідувачів. Насправді повнокольоровий лазерний принтер M252n не потребував ніякої інтриги. Творці пристрою зробили «робочу конячку» для невеликих і середніх офісів – ксерокс з мінімальним набором корисних додаткових функцій. Тут потрібно перерахувати, які сучасні «навороти» втратив спрощений варіант кольорового принтера по відношенню до побратимів своєї серії:

– Конструктори позбавили пристрій хмарних комунікацій. Вибрали функцію USB-A;

– лазерний принтер втратив модульну функцію хвилі Wi-Fi, яка тепер навіть опціонально не поєднується з пристроєм;

– «оптимізатори» відняли у пристрою додаткову потужність, залишивши стандартну – 1500 примірників на заправку картриджа;

– повнокольоровий екран був покритий однотонним монохромом;

– Розробники скоротили обсяг оперативної пам’яті пристрою рівно вдвічі.

В результаті виходить недорогий, надійний копіювальний апарат для невеликих і середніх офісів. Такий собі «автомат Калашникова», який функціонально спрямований на відправку своїх функцій. M252n простий в обслуговуванні і містить недорогі патрони. Відбитки для друкованої продукції оформляються на рівні «друкарські листівки» – без розтягування кольору і світла. Це надійний пристрій за розумною ціною. Однак цінову політику маркетологів компанії складно пояснити споживачеві. Різниця в ціні з пристроями, які мають звичні опції і функціонал, становить всього 50 доларів США. Однак популярна спрощена версія кольорового лазерного принтера M252n. Застосовується там, де потрібно вирішити найпростіші завдання копіювання, не відволікаючись на програмну настройку друкованого зображення.