Киев, ул. Большая Васильковская 132

HP Color LaserJet Enterprise M680z: БФП з потрійним запасом витривалості

Цифрові технології проникли практично у всі сфери життєдіяльності людини, проте сучасний офіс досі не може функціонувати без паперового документообігу. На великих підприємствах він може досягати таких обсягів, що керівництву доводиться вирішувати завдання забезпечення працівників продуктивним пристроєм для друку професійного рівня. Не будь-яка модель МФУ або принтера може бути використана для великого офісу. Відповідні рішення є в лінійках продуктах всіх провідних брендів, але найбільшою популярністю користуються професійні багатофункціональні принтери від компанії Hewlett-Packard. На особливу увагу заслуговує потужний комбайн HP Color LaserJet Enterprise M680z – продуктивний і надійний апарат з серйозним доробком міцності.

БФП від HP для великих офісів

Подана модель МФУ спеціально розроблялася з урахуванням потреб великих офісів. З її допомогою можна роздруковувати до 120 тисяч аркушів формату A4 на місяць. Робота в режимі, що щадить, передбачає виробництво не більше 17 тисяч сторінок за той же відрізок часу. Логічно, що такий продуктивний пристрій має значні габарити (102×68,1×118 см) і вагу (87 кг). Тому про те, щоб розмістити апарат на офісному столі, навіть не мріяти. Дане МФУ призначене виключно для установки для підлоги.

Виробник наголосив на витривалості та продуктивності, але й про зручність користування технікою також не забув. Модель має продуману панель керування, центральною частиною якої є кольоровий сенсорний дисплей з діагоналлю 20,3 см. Меню містить безліч мобільних інструментів, які мають спростити експлуатацію виробу та підвищити його продуктивність. Для користувачів в першу чергу можуть бути корисними розроблені інженерами HP сервіси Apple AirPrint та ePrint. Збільшити автономність МФУ також покликані інтерфейси Ethernet і USB. Останній дозволяє зв’язати пристрій не тільки з комп’ютером, але і з окремим накопичувачем даних, що дозволяє надсилати на друк документи прямо з цього носія, а також зберігати на ньому результати сканування. Модель підтримує Touch-to-Print, обладнана модулем Wi-Fi. Підтримка Wireless Direct додається.

Максимальна продуктивність

Щоб МФУ справлялося з великими обсягами друку, дозволяло оперативно вирішувати інші завдання, які стоять перед офісними працівниками, виробник забезпечив апарат продуктивним залізом. Модель оснащена процесором, що має тактову частоту 800 МГц. Апарат також має 2 Гб оперативної пам’яті, але об’єм може бути збільшений у 1,5 рази, якщо виникне потреба. HP Color LJ Enterprise M680z також має вбудований жорсткий диск, де зберігається службова інформація, дані про налаштування безпеки.

Параметри продуктивності розробник вказує дещо розпливчасто. Так, HP заявляє, що пристрій може роздрукувати за хвилину 42 сторінки. При цьому вказується, що це значення вказано для режиму, коли перший лист виходить через 10,5 секунд після старту друку. Зрозуміло, що підсумкова продуктивність сильно залежатиме від вибраних параметрів, драйверів та якості друку. Максимальна роздільна здатність становить 1200х1200 пікселів на дюйм, завдяки чому модель легко вирішує завдання з підготовки офісних документів будь-яких типів. В наявності є і режим двостороннього друку, доступний в автоматичному режимі. Апарат такого високого рівня просто не міг уникнути такого базового технологічного рішення.

З якими носіями може працювати HP Color LaserJet Enterprise M680z

Hewlett Packard Enterprise M680z заслуговує на похвалу в плані організації роботи з носіями. МФУ навіть забезпечено датчиком, який служить для розпізнавання типу паперу, що завантажується користувачем. Пристрій підтримує широкий асортимент носіїв. З ним можна використовувати стандартний, глянсовий папір, всілякі бланки та листівки, наклейки, конверти, плівку. Важливо лише, щоб носій відповідав певним параметрам щодо щільності. Допустимий діапазон – це 60-220 г/м2. Оптимальним значенням виробник вважає 120 г/м2.

Модель забезпечує повнокольоровий друк, тому для повноцінної роботи обладнання необхідно забезпечувати наявність лазерних картриджів 4 кольорів: блакитного, жовтого, пурпурового та чорного (CF320A). Останній має робочий ресурс, що дорівнює 11500 сторінок. Інші здатні забезпечити друк до 16 500 аркушів формату A4. Окремо можна замовити чорний лазерний картридж більшої ємності, що дозволяє виготовити 21 тисяч сторінок з друкованим текстом. Дана модифікація, CF320X, доступна у нашому магазині. https://greentex.kiev.ua/ , де також можна придбати інші витратні матеріали для МФУ та принтерів провідних брендів.

Експлуатація та обслуговування

Користувачам моделі варто пам’ятати, що інтенсивна експлуатація призводить до необхідності частої заміни тонерів-картриджів. Тому варто бути готовим до додаткових витрат на обслуговування техніки, але це діє для всіх друкованих пристроїв. Значної економії можна досягти, якщо кожен контейнер заправляти кілька разів, використовуючи для цього певний тип тонера. Виконати цю операцію можна у сервісному центрі Greentex, де цю роботу проводять кваліфіковані майстри.

HP Color LaserJet Enterprise M680z обладнана планшетним сканером, здатним перевести у цифровий формат найдрібніші відтінки. За хвилину модуль обробляє 60 кольорових сторінок або 62 чорно-білих. Пристрій має 100 листовий пристрій для подачі паперу, що працює автоматично в однопрохідному режимі. Це дозволяє швидко переводити у цифровий формат об’ємні документи. Пристрій забезпечений п’ятьма лотками, що подають (на 100, 3×500, 1500 сторінок), може опціонально обладнатися додатковою касетою на 500 аркушів.