Киев, ул. Большая Васильковская 132

HP Color LaserJet Enterprise M552dn: Все на місці, нічого більше

HP Color LaserJet Enterprise M552dn: все на місці, і нічого зайвого – так представили покупцям розробники з корпорації Hewlett-Packard. Кольоровий лазерний принтер цього маркування не має ніяких модних «наворотів» і не здається революційною моделлю нової серії пристроїв. Однак це не «безлике істота», а саме апарат копіювання оргтехніки, у якого все на місці і немає нічого зайвого. 

HP Color LaserJet Enterprise M552dn специфікації

Принтер позиціонується виробником як пристрій для роботи в офісах середнього бізнесу. Пристрій повнокольоровий, але в специфікації вказана його «монохромна спеціалізація». Максимальна потужність пристрою визначається рівною 75 000 на місяць, але ця непомірне навантаження, попереджають розробники, не може бути постійною. Комфортна експлуатація моделі проходить в режимі 5500 -8000 примірників і не варто «напружувати» машину форс-мажорним друком. Витратні матеріали традиційно діляться на різні групи патронів. Монохромні ємності з тонером містять велику ємність порошку і можуть бути заповнені замінюють барвниками (фарбою з некаліброваної суспензією). Кольоровий картридж традиційно заправляється стандартною сумішшю в сервісних центрах.  Додатковою статтею витрат бюджету є контейнерні блоки для використаного тонера, який знімається тільки разом з порошковими брикетами. На повній потужності пристрій здатний розганятися до швидкості 35 показів в хвилину монохромних і повнокольорових листів.

HP Color LaserJet Enterprise M552dn операцій

Таку «спритність» принтера і вміння перескакувати від вирішення однієї задачі до іншої забезпечує інтелектуальна начинка. Розробники забезпечили пристрій гігабайтом оперативної пам’яті і передбачили можливість її збільшення. Адресні дані зберігаються в окремому блоці пам’яті, виділеному за межами внутрішньої мережі постійного струму операційного пристрою.

Принтер має два приймальних лотка на 150 і 600 аркушів. 

Пристрій позбавлений сенсорного управління, а символи програмних операцій розташовані на РК-панелі екрану. Сектор прямих команд ( «старт», «стоп», «друк» і т.д.) розміщується на окремому кнопковому ряду панелі. Бездротове підключення до інтернету розробниками не передбачено.