Киев, ул. Большая Васильковская 132

Хороший варіант від Canon для невеликого офісу – imageCLASS LBP215dw

Останнім часом японська компанія Canon почала активно виводити на ринок пристрої двох типів – звичайні принтери і цілі комбайни, здатні вирішувати кілька завдань. Одним з представників останньої категорії є imageCLASS LBP215dw. Розглянемо його сильні і слабкі сторони докладніше.

Зазвичай виробники уточнюють максимальне навантаження, яку може витримати їх пристрій в разі виробничої необхідності. Однак на цей раз компанія Canon вирішила вказати тільки рекомендовані параметри – не більше 4 тисяч листів за 30 днів. Для невеликого офісу це в самий раз. Але подальші характеристики можуть сподобатися представникам середньостатистичного офісу.

В першу чергу мова йде про швидкість друку. Вона становить до 40 листів в хвилину. Тільки тут потрібно зробити невелику поправку. Мова йде не про стандартний для нас формат аркуша формату А4, а про Letter. Вона трохи менше за розміром. Справа в тому, що принтер imageCLASS LBP215dw поки випущений тільки в США і всі його технічні характеристики вказані з урахуванням особливостей саме цього ринку. Однак ми впевнені, що швидкість друку А4 буде всього на кілька аркушів в хвилину нижче.

У стандартній комплектації принтера є дуплекс, але швидкість друку в цьому режимі виробник чомусь не вказує. Можливо, дані з’являться трохи пізніше.

Принтеру потрібно близько 14 секунд, щоб прогрітися після його підключення, і він вийде зі сплячого режиму через 4 секунди. Що стосується появи першого відбитка після його запуску, то чекати доведеться не більше 5 секунд.

Роздільна здатність друку принтера невелика – до 600 на 600 точок на дюйм. З одного боку, цього мало, але якщо врахувати, що imageCLASS LBP215dw призначений для монохромного друку, то для очей таких характеристик цілком достатньо.

Картридж, як і годиться в чорно-білому принтері, один, але поставляється в двох варіантах – звичайному (він же стандартний) і подовженому. Перший має місткість трохи більше 3 тисяч сторінок, другий – рівно в два рази більше. А якщо врахувати, що їх можна кілька разів заправляти в спеціалізованих майстерень, то питання покупки витратних матеріалів відпадає надовго.

Існує маса способів підключення imageCLASS LBP215dw до інших пристроїв. Є USB, Ethernet і навіть модуль WiFi з технологією WiFi Direct. А щоб принтер міг працювати без сторонніх пристроїв, на корпусі передбачений зручний сенсорний екран.