Киев, ул. Большая Васильковская 132

Hewlett-Packard M26nw бюджетна модель обладнання для друку

Компанія Hewlett-Packard розширила асортимент друкувальної техніки двома лазерними принтерами та двома МФУ. Цей огляд присвячений багатофункціональному комбайну HP M26nw.

Дана техніка може задовольнити потребу в особистому користуванні та підійде для роботи невеликого офісу.

У місяць максимальне навантаження становить 5 тис. відбитків, рекомендована кількість 100 – 1000 стор за той же період. 

Найбільша роздільна здатність друку 600×600 т/д, що відповідає звичайному рівню бюджетного МФУ з аналогічним набором функцій. До можливостей цього монохромного комбайна впроваджено технологію покращення якості FastRes 1200, яка підвищує роздільну здатність до 1200×1200 т/д. 

Швидкість друку HP M26nw за обіцянкою виробника 18 стор/хв. Перша сторінка видається через 9,2 сек. після натискання кнопки.

У комплекті МФУ витратний матеріал – картридж, який поєднує тонер та вал. Тому після використання вмісту картриджа міняти знадобиться весь блок.    

Робочий ресурс картриджа становить 1000 стор. А4. У комплект поставки додано ще один, зменшений картридж, який має ресурс 500 стор. А4.

Управління комбайном

Друкуючий пристрій керується за допомогою дисплея та блоку кнопок. Щоб продовжити друк після використання картриджа, не потрібно купувати нові оригінальні картриджі. Порожній картридж заправляється  новим тонером та використовується повторно.  

HP LaserJet Pro M26nw відрізняється багатофункціональністю, тому він не лише друкує. З його допомогою можна сканувати та копіювати, з використанням модуля оцифрування, куди вбудована контактна (CIS) матриця з показниками оптичного дозволу до 1200×1200 т/д. Габарити скла експонування 217×297 мм. За відсутністю автоподатчика розміщення на склі оригіналів виконується вручну.

Подає в однині з лотком на 150 аркушів А4, і розширити його немає можливості. Приймальний лоток приймає до 100 аркушів. Дуплекс прилад не має.  

Ресурс картриджа

Картридж розрахований на видачу 1000 відбитків. 

HP LaserJet Pro M26nw має убудований процесор на 600 МГц, обсяг оперативної пам’яті 128 МБ. Цих скромних можливостей цілком достатньо для цілей, на які націлений комбайн. 

У модельному ряді комбайна є більш скромна модель з індексом M26a, який і коштує дешевше.