Киев, ул. Большая Васильковская 132

Технічні характеристики Canon MF 226 DN

Canon i-SENSYS MF226DN – це дійсно друкарська машина, яка має безліч функцій. Пристрій поєднує в собі в одному корпусі можливість друку, сканування, копіювання документів файлів, а також використання факсимільного зв’язку. МФУ Canon MF MF 226 DN – ідеальний принтер для використання в невеликих офісах або прийомах, прийомах.

 

Canon i-SENSYS MF 226 DN  працює за технологією кольорового лазерного друку, що дає можливість отримувати якісні документи на досить високій швидкості. Устаткування оснащене спеціальною дуплексною технологією, що дозволяє здійснювати автоматичний друк на обох сторонах листа. У пристрої використовується картридж з високим ресурсом, за рахунок чого користувач може істотно заощадити на витратних матеріалах. Такий пристрій не потрібно часто міняти через те, що його можна заправляти. Заправку

картриджа Canon MF 226 DN можна зробити кілька разів, і кожен бажаючий може отримати ці послуги в сервісному центрі Greentex

, який займається своєю професійною діяльністю у всіх районах міста Києва.

Потужне МФУ Canon MF 226 DN має підключення до мережі. Він компактний, що дозволяє економно організувати робочий простір. Даний мережевий пристрій є практичним рішенням для підвищення продуктивності в будь-якому сучасному офісі, навіть якщо є велике навантаження через спільну роботу обладнання. Завдяки високій швидкості при виконанні чорно-білого лазерного друку або копіювання документації формату А4 (27 сторінок за одну хвилину), а також виходу першого листа через 3,5 секунди при виході зі сплячого режиму, пристрій дозволяє працювати швидко і якісно всім і співробітникам організації.

Якісне сканування і копіювання відразу декількох документів відбувається завдяки вбудованому UAP на 35 аркушів і паперовій касеті місткістю 250 аркушів. За допомогою двостороннього друку можна заощадити папір, друкуючи файли відмінної якості з обох сторін аркуша. Дозвіл друкованих цифрових документів складе 1200 х1200 точок на дюйм, що обумовлено використанням EF-тонера.

Пристрій також пропонує своєму користувачеві можливість отримувати красиві кольорові відскановані документи  (дозвіл 9600х9600 точок на дюйм). Ця функція дозволяє отримати точні деталі на знімках. А завдяки зручній функції сканування мережі можна відправляти картинки або фотографії на будь-який персональний комп’ютер.

МФУ Kenon MF 226 dn оснащений керованою панеллю з великим рідкокристалічним сенсорним екраном, що дозволяє переглядати необхідну інформацію за лічені секунди. Панель може встановлюватися в різних положеннях – вертикально або горизонтально. Також можна налаштувати сканування або копіювання з підвищеною ефективністю. Для цього потрібно відправити скан в файл за допомогою кнопок прямого запуску опцій. При цьому можна заощадити папір, якщо скопіювати кілька картинок на один чистий аркуш. У безшумному режимі можна друкувати тихіше, якщо не потрібно нікому заважати. А якщо закінчився тонер, можна проводити заправка Canon MF 226 DN навіть в домашніх умовах.

Завдяки вбудованій технології On-Demand на прогрів пристрою практично не займає часу, що, звичайно ж, знижує енергоспоживання, не впливаючи на продуктивність обладнання. Пристрій має одне з найнижчих енергоспоживання в своєму класі, тому таке МФУ споживає всього 1,7 Вт в сплячому режимі.

Універсальний перероблюваний картридж можна заправляти від 3 до 4 разів, зменшуючи необхідність додаткової покупки нових пристроїв. Заправка  MF 226 DN

в сервісному центрі Greentex забезпечать надійне і тривале використання принтера. Крім того, оригінальні або сумісні лазерні картриджі Canon, які працюють на тонері, барабанах і механізмах очищення, можна замінити за кілька хвилин.