Киев, ул. Большая Васильковская 132

Основні характеристики сканера Kodak


Кодак


Kodak вже довгий час є лідером на ринку інформаційних технологій. Одним з продуктів її виробництва є kodak scanner, який призначений для комфортної і швидкої оцифровки різних типів і форматів  документації.


Основні особливості сканера Kodak.


Всі сканери Kodak відрізняються наступними особливостями:


  • Миттєва готовність до роботи після включення;

  • Швидкість в роботі, тобто швидкість сканування досягає п’ятдесяти сторінок в хвилину;

  • Мобільність, тобто живлення здійснюється від USB;

  • Гнучкість, тобто з однаковою легкістю сканує документи будь-якого формату, від візиток до формату А4, і типу – від книг і пакетів до паперових документів;

  • Зручність, тобто при скануванні немає необхідності знімати скріпки з документів або відв’язувати цілі палітурки;

  • Технічне обслуговування не потрібне. Сканер Kodak не вимагає витратних матеріалів.


Де і як купити сканер Kodak?


Щоб купити сканер kodak, не обов’язково ходити в усі магазини електроніки. Досить відкрити Всесвітню павутину будинку або в офісі, знайти інтернет-магазини на зразок
сервісу Greentex
, які займаються продажем сканерів, і вибрати з каталогу підходяще за всіма параметрами, в тому числі і за вартістю. Сканер Kodak, ціна якого сьогодні доступна кожному користувачеві, є ідеальним вибором не тільки для роботи в офісі, але і для використання в домашніх умовах.


Оформивши замовлення на сайті або на наданих там телефонах, ви отримаєте сканер за вказаною адресою в найкоротші терміни. Крім того, у вартість вашого замовлення буде входити не тільки доставка товару, але і професійне підключення сканера до вашого обладнання разом з тестовим скануванням документа. Купити сканер Kodak через інтернет сьогодні – вигідне і економічне рішення для кожного.