Киев, ул. Большая Васильковская 132

Де в Києві недорого та з гарантованою якістю заправити картридж лазерного принтера

Багато власників принтерів, МФУ при вичерпанні ресурсу перших картриджів порушують питання: як правильніше вчинити — перезаправити витрачену касету чи все-таки не економити, а придбати новий комплект, витративши при цьому в 4…7 разів більше коштів. У деяких моделях друкуючого офісного обладнання не передбачається можливість безпечної дозаправки картриджа, виробники передбачили конструктивний або програмний захист, внаслідок чого техніка функціонуватиме некоректно або відмовитиметься працювати зовсім.

Для таких принтерів та БФП найкращим виходом буде купівля нових розхідників замість спроб маніпуляцій із порожніми. Для решти моделей друкуючої оргтехніки, яких сьогодні переважна більшість, заправка картриджів є простою процедурою, внаслідок чого лазерний або струменевий принтер працюватиме анітрохи не гірше, ніж на «рідній» фарбі. Особливо враховуючи, що при спробі купити дешеві змінні касети ви практично напевно придбаєте підробки, частка яких становить близько п’ятдесяти відсотків від усієї пропозиції вітчизняного ринку. А як показує практика, такі розхідники далеко не завжди виконують свої функції, не забезпечують належну якість друку.

У європейських державах та США також багато споживачів практикують перезаправку касет для лазерних принтерів. До таких послуг вдаються навіть найбільші компанії, корпорації зі світовим ім’ям, здійснюючи оптове замовлення, що робить вартість заправки одного картриджа ще нижчою.

Як перезаправити картридж лазерного принтера

Самостійно проводити цю процедуру категорично не рекомендується. Як правило, природним результатом таких дій стає утворення практично незмивних плям на руках, одязі, столі, навколишніх предметах інтер’єру. Для правильної заправки касети потрібно не тільки мати певні знання, досвід, а й мати спеціалізоване оснащення, за допомогою якого можна мінімізувати ризик просипання фарби, виключити можливість псування картриджа. Єдине, що можна виконувати у разі повної витрати тонера – вийняти касету з принтера, попередньо одягнувши рукавички і суворо дотримуючись інструкції, ретельно упаковати її і відвести в точку заправки.

Якщо ви є власником або адміністратором будь-якої компанії і бажаєте з мінімальними витратами забезпечити працездатність великої кількості офісних принтерів, рекомендується запросити спеціаліста для обслуговування принтерів в офіс. У вправних руках заправка одного картриджа займає 10…20 хвилин. У цю процедуру входять такі операції: розбирання касети, очищення всіх деталей від старого тонера, візуальний огляд, полірування всіх внутрішніх поверхонь, складання, заправлення та перевірка працездатності.

У Києві замовити оптову заправку картриджів можна на порталі  https://greentex.kiev.ua/ .

Чинники, що впливають на вартість перезаправлення картриджів для лазерних принтерів

Крім цінової політики виконавця, його рівня професіоналізму, можливостей закупівлі комплектуючих, витратних матеріалів на підсумкову ціну послуги впливають такі глобальні чинники:

  • Стан ринку та державної економіки.
  • Взаємини держави з підприємством, що надає послуги.

В Україні немає національних компаній, які займаються виробництвом принтерів і розхідників до них, вся техніка, картриджі та запчастини надходять з-за кордону. Відповідно, вартість товарів, що завозяться, значною мірою залежить від стану вітчизняної економіки та світової, економічної політики підприємства-виробника. Наприклад, ціна витратних матеріалів прив’язана до іноземної валюти, тож у разі падіння курсу гривні вартість тонера пропорційно збільшиться і навпаки. Цінник на послуги з обслуговування лазерних принтерів обов’язково зміниться і у разі перегляду чинних величин мит, вартості палива та з багатьох інших причин, що не залежать від виконавця.

Особливості діяльності обслуговуючих компаній

У підсумковий кошторис на заправку картриджів обов’язково закладаються витрати на рекламу. Оскільки рівень конкуренції сьогодні є надзвичайно високим, підприємству без використання ефективних рекламних засобів просто не вижити. І ці витрати зрештою теж лягають на плечі споживачів.

Успіх комерційної діяльності багато в чому визначається кадровим складом. Цілком природно, що висококваліфікованим спеціалістам зі значним досвідом роботи необхідно платити значно більші суми, ніж новачкам, здатним припускатися помилок, викликаючи невдоволення рівнем сервісу. В іншому випадку компанія може втратити головний ресурс, без якого просто неможливе її функціонування, — людський.

Також будь-яке зареєстроване підприємство має виплачувати безліч різних податків державі, що суттєво впливає кінцеву вартість послуги. Не сплачувати податки можуть лише деякі приватні «майстри». Ціна заправки картриджів у таких діячів нижча, ніж у офіційних сервісних організацій, але й юридичної відповідальності вони не несуть жодної.

І, безумовно, у підсумковий цінник закладаються суми накладних витрат та планового прибутку, оскільки без розвитку зникає сенс існування будь-якої фірми.

Якщо Ви бажаєте заправити картриджі для лазерних принтерів у Києві за обґрунтованими розцінками та з гарантією якості, звертайтесь на портал  https://greentex.kiev.ua/ .