Киев, ул. Большая Васильковская 132

Фотопапір Barva


Барва


Варва  – відома торгова марка в Україні, під назвою якої випускається фотопапір високої якості і демократичної цінності.
Папір Barva
призначена для струменевих принтерів. При виробництві цього виду паперу використовуються тільки високоякісні матеріали, що поставляються світовими лідерами з розробки сировини. Використовувати папір Barva можна на струменевому принтері будь-якої марки:


  • Брат;

  • Lexmark;

  • Епсон;

  • Канон;

  • HP та інші.


Асортимент фотопаперу Barva.


Сьогодні в спеціалізованих магазинах і відділах супермаркетів представлений найширший асортимент різновидів фотопаперу Barva: це різні розміри, плівки, самоклеючі засоби, полотна, термотрансферний папір, тест-набори. Як бачите, асортимент надзвичайно широкий, а тому кожен зможе знайти для себе необхідний вид матеріалу.


З фотопапером Barva відкривається свобода фантазії будь-якого фотографа, незалежно від його професіоналізму і навичок. З папером цієї марки надзвичайно легко і комфортно працювати. Ви можете надрукувати яскраві високоякісні фотографії на папері Barva де завгодно – вдома, у своїй майстерні або в офісі. Папір цього бренду ідеально підійде для якісного сімейного альбому, а талановитим дизайнерам допоможе в створенні якісної презентації.


Купівля фотопаперу Barva.


Вибрати і придбати фотопапір Barva можна не тільки в стаціонарних супермаркетах, але і через інтернет-магазин зі спеціалізованою продукцією. Досить переглянути каталог, на сторінках якого є не тільки зображення пакетика з папером, а й повний опис всіх характеристик тієї чи іншої її різновиди.


Звернувшись за вказаними на сайті номерами телефонів з менеджерами з продажу, ви завжди отримаєте професійні відповіді на всі ваші запитання.