Киев, ул. Большая Васильковская 132

Якщо раптом закінчився тонер

Всім, хто використовує друкуючу апаратуру, знайома ситуація, коли тонер закінчується, а продовжувати роботу потрібно. Як можна вийти із такої ситуації? Першою думкою багатьох може бути покупка нового картриджа. Розглянувши таку можливість, багато користувачів від неї відмовляються: надто дорогі зараз ці комплектуючі, іноді вони коштують майже так само або більше, ніж сам принтер. До того ж, зараз на ринку є дуже багато моделей картриджів, і, намагаючись вибрати підходящий, можна заплутатися і витратити багато дорогоцінного часу. Деякі пропонують шукати дешевші альтернативи дорогим фірмовим картриджам, відвідуючи інтернет-магазини. Цей вихід насправді дозволяє економити, проте, чекати прибуття покупки доведеться аж ніяк. Що ж робити тим, хто і дорого купувати запчастину не хоче і не може чекати? Відповідь проста: потрібно звернутися до спеціальної майстерні, де надається послуга заправки картриджів.

Кваліфіковані фахівці з легкістю справляються з проблемою тонера, що закінчився в картриджі. Отримуючи замовлення на заправку комплектуючих, вони повністю їх розбирають, після чого засипають у спеціальні відсіки новий тонер. Все – тепер картридж можна знову зібрати та сміливо використовувати за призначенням! Ціна послуги незрівнянна з вартістю нового картриджа, тому що замість покупки всі з усіма його деталями та матеріалами користувачі оплачують лише порції тонера та саму роботу майстрів.

Тим, хто звернувся за заправкою картриджа в спеціальну майстерню з добрим рівнем сервісу, абсолютно не варто турбуватися про якість друку принтера після процедури. Воно буде найвищим, адже майстри використовують лише високоякісні оригінальні тонери та спеціалізоване обладнання.

У спеціалізованому київському сервісному центрі Greentex у будь-який зручний час можна замовити якісне та недороге заправлення картриджа принтера. На власному сайті компанії https://greentex.kiev.ua/  можна знайти опис та умови надання послуги, розцінки, а також отримати консультацію та подати заявку на обслуговування своєї техніки.