Киев, ул. Большая Васильковская 132

Кольоровий струменевий комбайн Epson WorkForce Pro WF-4640DTWF

Японська компанія Epson є лідером у виробництві струменевих принтерів і багатофункціональних пристроїв, зазвичай призначених для домашнього використання. Окремий напрямок компанії – обладнання для професійних фотографів і все для якісного фотодруку. Але ми поговоримо про окрему серію WorkForce Pro від Epson, яка зараз більш затребувана, ніж навіть офісні лазери. 

Кольоровий струменевий для офісів середнього розміру

МФУ Epson WorkForce Pro WF-4640DTWF – це повнокольорове струменеве для середніх і невеликих офісних додатків, де планується друкувати до 30 000 сторінок формату А4 на місяць. Врахуйте, що це показник максимального навантаження, перевищувати який не слід. Рекомендованого ресурсу міцності в інструкції немає, але, швидше за все, максимальний рівень навантаження – 1800-2500 сторінок на місяць. 

Швидкість друку пристрою відповідає стандарту ISO/IEC 24734. Перший режим: 20 односторонніх ppm, другий режим 11 двосторонніх ppm. Навіть мінімальна конфігурація не має дуплексу. Друк можна прискорити, але це позначиться на якості відбитків в гіршу сторону. 

Система друку працює на фірмовій головці PrecisionCore за допомогою п’єзоелектричного методу друку, який регулює кількість споживаного чорнила. Максимальна оптична роздільна здатність пристрою – 4800х1200 точок на дюйм. 

Витратні матеріали 

Оригінальні картриджі, які йдуть в комплекті з МФУ, містять фірмові пігментні чорнила DURABrite Ultra. Чотири картриджа утворюють стандартну палітру CMYK.

Підібрати витратний матеріал можна, враховуючи передбачувані обсяги друку: для невеликого офісу підійдуть стандартні картриджі на 900 (монохромні сторінки) і 800 сторінок (кольорові). Для більш серйозних цілей знадобляться чорнильниці ємністю 41,8 чорного мл і 17,1 мл кольорові. Економічно буде встановити СНПЧ або картриджі, які можуть бути Дозаправки.

 

МФУ має два завантажувальних лотка. В основному розміщується 500 сторінок, а в другій – 80 сторінок. 

Управління 

Для управління пристроєм встановлена 10,9-сантиметрова кольорова сенсорна панель з простим і зручним меню. МФУ має планшетний сканер з контактною матрицею з оптичною роздільною здатністю 1200х2400 точок на дюйм. Автоматична подача сторінок розрахована на 35 аркушів. За допомогою дуплексу можна автоматично сканувати документи з двох сторін. 

Через меню панелі управління можна віддавати команди і зберігати інформацію через mobile-хмарні сервіси. Бездротовий Wi-Fi з технологією Wi-Fi Direct допомагає друкувати документи з мобільного пристрою.