Киев, ул. Большая Васильковская 132

Epson L3050 новий струменевий багатофункціональний

Компанія Epson представила нову групу струменевих МФУ з індексом L3050. 

Варто нагадати, що всі пристрої цієї лінійки об’єднує можливість установки безперервної системи подачі чорнила СНПЧ, що дозволяє експлуатувати пристрої найбільш вигідним чином в порівнянні з обладнанням на базі картриджів.

Ось уже кілька років пристрої з СНПЧ користуються популярністю і попитом у покупців. Це пов’язано з тим, що звичайні струменеві картриджі коштують набагато дорожче своїх аналогів, що працюють з СНПЧ. 

Новий Epson L3050 – не єдиний пристрій, який приєднався до струменевих рядів друкуючих пристроїв. Компанія випустила ще два подібних МФУ. Відрізняються вони тим, що модель L3060 додатково підтримує протокол Wi-Fi Direct, а модель L3070 як і раніше має кардрідер, маленький екран і більш широкий функціонал.  

Принтер Epson L3050 призначений для домашнього використання і підійде для потреб друку в невеликому офісі. 

Рекомендовані і максимальні навантаження відображаються в термінах гарантійного талона: 30 тисяч відбитків. Місткість лотків: завантажувальний лоток розрахований на 100 аркушів, а приймальний – лише на 30 готових відбитків. Прилад може обробляти звичайну і спеціальну фотопапір, а також відбитки на картках і конвертах. Вага паперу допускається в межах 64 – 256 г / м2. 

Для даної моделі МФУ підійдуть водорозчинні фарби чотирьох кольорів, які утворюють палітру CMYK.

Система друку працює з оптичною роздільною здатністю 5760х1440 точок на дюйм, що говорить про хорошу якість друку документів і фотографій. Швидкість друку відповідає стандартам домашнього використання і становить 10 монохромних відбитків або 5 кольорових сторінок в хвилину. Наприклад, одна фотографія 10 на 15 см виходить за 69 секунд.

Обслуговування СНПЧ

Завдяки використанню СНПЧ МФУ Epson L3050 працює економічніше, ніж патронні машини.

В описі товару виробник обіцяє, що тонера в контейнерах в десятки разів більше, якщо порівнювати з картриджами того ж рівня. При цьому їх вартість в 2, 5 рази менше. Стартовий набір з баками, які розраховані на друк 4 тисяч сторінок звичайного і 6500 сторінок кольорового друку. Можливості стандартних контейнерів дозволяють виробляти 4500 і 7500 відбитків. Резервуари розташовані збоку корпусу. Заправлятися не складно і зручно. 

Досвідчений фахівець допоможе істотно заощадити в процесі 
обслуговування поліграфічного обладнання

МФУ Epson L3050 має систему підключення USB і бездротовий інтерфейс Wi-Fi. Підтримуються програми iPrint і Email Print. Простий планшетний сканер СНД забезпечує максимальну роздільну здатність 1200х2400 точок на дюйм. Те ж саме видається при копіюванні.