Киев, ул. Большая Васильковская 132

Epson Expression Home XP-445 – принтер для дому з офісними функціями

МФУ Expression Home XP-445 від компанії Epson має основні сучасні додаткові можливості, наприклад модуль Wi-Fi, кардрідер, кольоровий сенсорний дисплей та інші опції для домашнього користування. В обслуговуванні він недорогий, якість та швидкість друку адекватні, щодо ціни. 

Характеристики Expression Home XP-445 від Epson

Пристрій підходить для домашнього друку та коштує недорого для свого рівня. Основне технічне оснащення: принтер друкує зі швидкістю 10 стор. у монохромному форматі або 4,5 у кольоровому за хвилину. При правильному налаштуванні друку можна підвищити швидкість роботи при погіршенні якості друку, що прийнятно для друку чернеток. Кольорове фото 10х15 см можна надрукувати за 38 сек. Двосторонній роздрук виконується лише вручну. 

МФУ моделі XP-445 має білий корпус, оригінальну друкувальну головку Micro Piezo, з 180 дюзами в чорному каналі, а кожен кольоровий має 59 дюз. Друкована система працює з максимумом роздільної здатності 5760×1440 т/д.

Витратні матеріали 

Модель XP-442 з лінійки Expression Home відноситься до універсальних апаратів. Він не тільки друкує, робить скан та копії різні документи, а й друкує кольорові фото. Комбінація чорнила різного кольору дозволяє йому справлятися з усіма цими завданнями.

Чорний колір відображає пігментний тип чорнила, а кольорові відбитки створюються за допомогою водорозчинних барвників шляхом змішування трьох основних кольорів. 

Робочий ресурс стандартних картриджів МФУ не високий. Один розхідник чорного кольору створить близько 175 сторінок А4, а кожного кольорового вистачить на 180 таких сторінок. Витратники продаються по одному або комплектом усі разом. Струменевий апарат для друку має картриджі, які можна заряджати для повторного використання, що набагато вигідніше, ніж купувати щоразу нові. 

Економити на експлуатації струменевого приладу так само можна шляхом встановлення системи безперервної подачі чорнила , але така можливість не передбачена виробником. Тому доведеться шукати такі системи в інших виробників.   

Скануючий модуль зі стандартною CIS-матрицею з максимальними показниками роздільної здатності 1200×2400 т/д. Не передбачено автоматичний подавач документів. Конфігурація скла експонування складає 216×297 мм.

Завантаження носіїв відбувається за допомогою одного лотка на 100 стор. Він знаходиться у вертикальному положенні у тильній частині приладу. Таке розташування збільшує розміри БФП, тому що в робочому стані лотки розкладаються.

За допомогою кардрідера можна друкувати безпосередньо з карт пам’яті. Управління роботою приладу здійснюється за допомогою сенсорної панелі кольору, з діагоналлю 6,8 см.