Киев, ул. Большая Васильковская 132

Ecosys M3040dn від Kyocera’s для монохромного друку

Досить часто в список офісних вимог входить не тільки принтер, але і ряд інших супутніх пристроїв: принтер, ксерокс, а іноді і факс. Тому більшість виробників створюють комбайни, які поєднують в собі всі ці функції. Kyocera не є винятком зі своїм новим пристроєм Ecosys M3040dn. Що це за комбайн – розглянемо далі.

Для початку варто відзначити, що Ecosys M3040dn призначений в першу чергу для офісних цілей і здатний витримувати великі навантаження. При цьому він виділяється дуже привабливим і стильним дизайном. Японські розробники поєднали строгість і лаконічність з почуттям смаку. Завдяки цьому принтер стає не просто пристроєм для роботи, але і здатний як мінімум не зіпсувати інтер’єр офісу. Та й габарити принтера дуже скромні, що тільки допомагає заощадити місце.

Що стосується продуктивності і швидкодії, то ці показники середні. Наприклад, принтер друкує до 40 сторінок стандартної якості за хвилину. Це достатній показник для середнього або маленького офісу. Причому перша сторінка після старту з’явиться через 9 секунд. Але в цілому час прогріву принтера не перевищує 21 секунди. Багато це чи мало, залежить від поставлених завдань.

З огляду на, що Ecosys M3040dn відноситься до монохромних принтерів, картриджів у нього не так багато – він один. Його потужності вистачить для друку 12 500 сторінок. Але врахуйте, що стандартний витратний матеріал з комплекту має набагато меншу місткість. Однак усувається цей недолік просто: картридж можна заправляти кілька разів без втрати якості в спеціальних цехах. Завдяки цьому економиться чимала сума на покупку нових витратних матеріалів.

З додаткових можливостей слід зазначити наявність роз’єму для підключення інтернет-кабелю. А якщо ви віддаєте перевагу бездротові технології, то за бажанням можна замовити модуль для WiFi. На борту також є жорсткий диск на вибір – з 132 або 32 гігабайтами.

У Ecosys M3040dn не так багато оперативної пам’яті, але її можна збільшити, додавши додаткові планки оперативної пам’яті. Процесор новачка непоганий і здатний працювати в межах 667 МГц.

В результаті маємо досить непоганого представника з середнього сегмента ринку.