Киев, ул. Большая Васильковская 132

Додатковий картридж для принтера – гарантія безперервної роботи

Безперебійна робота принтера дозволить організувати та технічно забезпечити будь-який бізнес-процес. Фахівці компанії Greentex рекомендують не лише своєчасно заправляти, а й купити запасні картриджі . Своєрідна страховка забезпечує відділ, філію або ціле підприємство важливим розхідником, що дозволить уникнути простоїв та додаткових витрат часу на купівлю або заправку тонером елемента.

Декілька аргументів на користь покупки

Для постійної роботи підприємству знадобиться якісний друкарський пристрій та достатня кількість розхідників. Часто для друку набувають кілька додаткових картриджів, щоб:

  • Виключити ймовірність простою . На заправку порошком необхідно виділити кілька годин, що загрожує затримкою обслуговування клієнтів і втратою прибутку.
  • Швидко замінити порожній або зіпсований елемент . Псування з необережності чи неуважності, неправильної експлуатації не паралізує роботу всього відділу. Використовуючи додатковий картридж, можна швидко вирішити проблему. На встановлення потрібно кілька секунд.
  • Зекономити гроші . Заправка на https://greentex.kiev.ua/ вже дозволяє скоротити витрати на придбання нового оригінального розхідника. Компанія завжди має можливість отримати додаткову знижку при одночасному заправленні 5–10 картриджів. Сервісний центр укладає договір обслуговування на вигідних клієнтів умовах.
  • Заощадити час . Не доведеться постійно виїжджати в сервісний центр, якщо компанія завбачливо купила відразу кілька витратних елементів. Їх можна заправляти партіями без зупинки робочого процесу.

Підприємства, організації, що використовують лазерну техніку, що друкує, передбачливо купують кілька додаткових картриджів. Це дозволить заощадити та не допустити форс-мажорних ситуацій.