Киев, ул. Большая Васильковская 132

Color LaserJet Pro MFP M281fdn та M281fdw комбайни лінійки Hewlett-Packard

Компанія Hewlett-Packard поповнила модельний ряд багатофункціональних пристроїв типу “4-в-1”, новими комбайнами HP Color LaserJet Pro MFP M281fdn та M281fdw.

Ці дві моделі дуже схожі. Вони призначені для домашнього користування та роботи в невеликому офісі. Вони мало чим відрізняються один від одного, тому доцільно вести про них загальний огляд.

Відрізняються моделі M281fdn та M281fdw тільки різними інтерфейсами. Модель fdn має порти USB і Ethernet, а інша модель fdw додатково оснащена модулем Wi-Fi, що підтримує Wi-Fi Direct. 

Технічні характеристики

Ці комбайни належать до SOHO сегменту, про це свідчать показники максимального та рекомендованого навантаження.

Максимальний ресурс – виготовлення до 40 тис. стор на місяць. Але надто навантажувати апарат не потрібно, орієнтуватися варто на рекомендоване навантаження. Вона становить 150 – 2500 стор на місяць.

Пристрої оснащені лотком ручної подачі сторінок та внутрішньою касетою місткістю 250 стор. А4. Приймальний лоток ще меншої ємності — 100 стор. Розширення та додавання не передбачено.

Картриджі

Кожен апарат має по 4 картриджі, які разом формують палітру CMYK. За допомогою кольорових розхідників можна виготовляти 1300 та 2500 сторінок (залежно від місткості). Чорний тонер відповідно 1400 і 3200 стор. У комплектацію апаратів входять картриджі з ресурсом 700 стор кожен. Натомість витрачених розхідників купувати оригінальні дуже дорого, тож не доцільно. Щоб економно експлуатувати БФП, є сенс скористатися послугами сервісного центру .  Тут фахівець розкриє спорожнілий картридж, почистить його, змаже, заправить сумісним тонером та проведе збірку. Економія становитиме 75-80% від ціни оригінальних розхідників. 

Обчислювальні можливості. Роботу комбайнів забезпечує процесор із частотою 800 МГц, і оперативна пам’ять становить скромні 256 мегабайт. Апарати сумісні з найпопулярнішими ОС: OS X, Windows та GNU/Linux. 

Максимальна роздільна здатність друку становить 600×600 т/д. Швидкість друку – не більше 21 стор на хвилину. Існує дуплекс, але швидкість його роботи в інструкції не вказана. Перша сторінка кольорового друку видається через 12 сек., Чорно-білий листок – через 10,5 сек. з моменту натискання кнопки друку.

Комбайн має кольоровий сканер з одностороннім податчиком на 50 стор. Максимальна роздільна здатність цього модуля — 1200 т/д. За хвилину сканер обробляє до 26 зображень.  Все відскановане можна надіслати на електронну пошту або факсом, зберегти на комп’ютері або на флешці. 

Максимальна роздільна здатність копіра така ж, як і в принтері 600х600 т/д і швидкість копіювання – 21 стор на хвилину. Односторонній дуплекс для копіювання використати не вийде. Пам’ять факсу становить 1300 стор, його роздільна здатність 300х300 т/д.