Киев, ул. Большая Васильковская 132

Що таке заправка картриджів і її основні нюанси

Впровадження захисту для заправки картриджів представлено виробниками оргтехніки як турбота споживачів. Вони повинні отримувати тільки якісний сервіс. Насправді це не реальна причина. Жоден бренд ніколи не розбагатів настільки, щоб дати своїм клієнтам можливість по-справжньому заощадити. І ця «турбота» не щира. Швидше, вона спрямована на щось зовсім інше.

Виробники не заробляють свої статки на продажу принтерів. Саме тому більшість з них коштують недорого. Навіть найсучасніші моделі з підтримкою величезної кількості функцій мають доступну ціну для середнього споживача. Основним джерелом доходу компанії є витратні матеріали.

Тому заправка картриджів – справжня проблема для виробника, з якою намагаються боротися на програмному рівні і шляхом установки спеціальних чіпів. Заправка блокується всіма можливими способами, адже в іншому випадку повз проходять мільйони прибутків.

Покупці ж давно зрозуміли цей маневр відомих брендів і всіма силами намагаються обійти подібні обмеження. Який сенс переплачувати за оригінальний картридж, вартість якого іноді ідентична покупці нового принтера. Головне, правильно зняти захист і якомога довше користуватися витратними матеріалами. Їх межа роботи набагато більше, ніж заявляють виробники. І в цьому полягає значна економія. Його можна досягти за допомогою багаторазової заправки.

Проводиться в сервісних центрах, адже вимагає багатого досвіду і професіоналізму. А дуже часто ще й спеціальне оснащення програмним забезпеченням. Намагатися зробити це самостійно – погана ідея. Через будь-якої помилки обладнання може повністю вийти з ладу і тоді доведеться купувати не тільки картриджі, але і новий принтер, а сама суть економії зійде нанівець.

У сервісних центрах працюють майстри, які займаються подібними питаннями вже багато років. Вони легко знімуть захист принтера і заправлять картридж.

Однією з найпоширеніших помилок тих, хто вирішив все зробити самостійно, є неправильний тонер. Кожен виробник випускає власне обладнання з підтримкою певного типу тонера. З іншими це не спрацює. У кращому випадку результат друку буде набагато нижче, ніж очікувалося. Тому єдино правильне рішення – звернутися в професійну майстерню.