Киев, ул. Большая Васильковская 132

Що таке відновлення?

Добрий день, і знову сервісний центр www.greentex.kiev.ua продовжує проводити серію статей з актуальних питань по заправці картриджів. Сьогоднішня тема – “Відновлення картриджів, заміна барабанів”
 
До нас дуже часто звертаються люди / клієнти з питанням «що таке відновлення?». Відновлення картриджа включає в себе наступні дії: 
  • заправка самого картриджа (чистка картриджа, змащення контактних вузлів, заправка)
  • Заміна барабанного блоку
 
Чому і навіщо роблять реставрацію? Барабанна установка сама передає інформацію на аркуш паперу. Якщо взяти будь-який аркуш паперу, то ви побачите, що лист має гострі кути по краях, вони якраз через певний проміжок часу або кількості примірників стирають емаль барабанного блоку, що призводить до дефектів друку на аркушах. Зазвичай барабанний блок потребує заміни після 3-5 заправок, але іноді це може бути і частіше. Наприклад, якщо покласти в принтер аркуш паперу зі звичайною скріпкою. Він на 100% виведе з ладу барабанний блок і його потрібно буде замінити. 
 
Іноді виникають ситуації, коли картридж заправляли, друкували майже половину ресурсу і потім починалися дефекти друку в таких випадках Ми просто міняємо барабанний блок на новий, не заправляючи картридж, так як в картриджі ще є тонер. Це зручно для замовника,  так як йому не доведеться двічі платити за заправку картриджа. Природно, така послуга обходиться дешевше, ніж реставрація. Ціни на заправку, відновлення картриджів.