Киев, ул. Большая Васильковская 132

Що таке картридж Xerox?


Ксерокс


Xerox, виробник копіювального та іншого поліграфічного обладнання, давно зайняв лідируючі позиції на ринку електроніки. Лазерні принтери і копіювальні апарати цієї фірми, а також багатофункціональні пристрої обов’язково оснащуються моноблочними картриджами – основними інструментами друку цих пристроїв. Сьогодні купити картриджі Xerox можна в будь-якому магазині стаціонарної електроніки або оформити замовлення онлайн.


Що таке картридж Xerox?


Будь-який картридж Xerox, ціна якого, безсумнівно, вас приємно здивує, являє собою моноблок, що складається з трубки (картриджа для зберігання тонера або тонера) і барабанної установки (або барабанної установки).


Термін служби картриджів Xerox досить великий. Цифри коливаються від 2500 до 3000 друкованих аркушів. Але це для офісних і домашніх ксероксів і принтерів лазерного типу. У спеціалізованих копіювальних апаратах використовуються картриджі з терміном служби десять тисяч і більше друкованих сторінок.


Картриджі, що випускаються компанією Xerox, є багаторазовими (тобто багаторазовими) і сумісні з багатьма моделями друкуючих пристроїв інших марок і фірм.


Тому, завдяки найвищому терміну служби і доступними цінами, саме картриджі Xerox користуються найбільшою популярністю серед користувачів організаційного обладнання.


Як придбати картридж Xerox в Інтернеті?


Щоб купити копіювальний  картридж через інтернет-магазин електронних товарів, досить зробити кілька простих кроків:


  • Переглядати каталог продукції на різних сайтах;

  • Порівняйте вартість картриджів Xerox, і виберіть для себе більш підходящий і вигідний варіант;

  • Заповнити форму замовлення на сайті або зателефонувати і оформити замовлення усно;

  • Вкажіть адресу доставки і оплатіть товар зручним для вас способом.


Після всіх цих операцій залишається зовсім небагато почекати і картридж виявиться у вас вдома або в офісі.
Заправку картриджа ксерокса
також можна здійснити, замовивши послугу в інтернеті.