Киев, ул. Большая Васильковская 132

Що потрібно знати про лазерні принтери і картриджі?


Лазерний принтер


Всі принтери діляться на дві основні групи – лазерні та струменеві. Кожен з них має свої переваги, в залежності від призначення. У разі, коли необхідна високошвидкісна друк, вибирається лазерний принтер. І саме картриджі для лазерного принтера, цього основного інструменту в пристрої, забезпечують швидкість друку і відповідають за її якість.


Що потрібно знати покупцеві про лазерних принтерах і картриджах?


  • Щоб купити лазерні картриджі і не помилитися з вибором, важливо знати деякі моменти. Так, наприклад, важливо знати, що лазерні картриджі також бувають двох видів – кольорові і монохромні.

  • Будь-лазерний картридж, ціна якого на перший погляд може здатися високою, компенсує цей недолік своєю продуктивністю або ресурсом, який незрівнянно вище, ніж у струменевого картриджа.

  • Монохромний лазерний картридж має великий ресурс в порівнянні з кольоровим, а ось кольоровий картридж – ідеальне рішення для друку різних зображень: ілюстрацій або графіків.

  • Як правило, всі лазерні картриджі є багаторазовими, тобто економічними в перспективній друці, адже з кожною заправкою кожен наступний відбиток значно знижується в ціні.


Де і як можна купити лазерний принтер з картриджем?


Лазерні принтери і всі витратні матеріали до них продаються як в стаціонарних відділах супермаркетів електроніки, так і в інтернет-магазинах. Після того, як ви визначилися, який тип принтера вам потрібен, ви можете переглянути електронні каталоги, не виходячи з дому, і вибрати найбільш підходящу модель за вартістю та іншими параметрами. Тоді достатньо оформити замовлення всього в кілька кліків, відправивши заповнену форму або форму по електронній пошті. Оплата може бути здійснена в будь-якій зручній для Вас формі. А доставка, підключення, установка програмного забезпечення і навіть тестовий друк будуть оформлені для вас в якості бонусного подарунка.