Киев, ул. Большая Васильковская 132

Чорнило принтера


Чорнила


Одним з видів витратних матеріалів є
струменевий принтер
. Для того щоб купити чорнило для принтера потрібного типу, для коректної подальшої роботи з ними необхідно враховувати сумісність чорнила і паперу при виборі. В іншому випадку відмінність друкованого зображення від оригіналу на моніторі комп’ютера може стати дуже неприємним сюрпризом.


Типи чорнила для принтера.


Існує три основних види чорнила для принтерів, які відрізняються один від одного типом складового речовини. Отже, чорнило принтера – це:


  • Водорозчинні;

  • Пігмент;

  • Сублімації.


Водорозчинні чорнило складаються з суміші барвників, розчинених у воді, без будь-яких твердих домішок. У складі цієї фарби виходить гладка і однорідна поверхня і насичена глибина кольору при друці.


Пігментне чорнило складається з твердих мікрочастинок барвника, діаметр яких менше 0, 1 мкм. Ця фарба не розчиняється у воді, що робить отримані зображення більш стійкими до вологи і сонячних променів.


Чорнило сублімації потрібні для того, щоб передати зображення або інформацію на будь-який об’єкт. Робиться це за допомогою спеціальної термоплівки.


Де і як купити чорнило для принтерів?


Сьогодні будь-який
магазин чорнила для принтерів
пропонує своїм клієнтам найширший вибір.  Ціна чорнила для принтера залежить від багатьох факторів, наприклад, від типу чорнила або від виробника, від марки принтера, на якому ви збираєтеся використовувати це чорнило. Найпопулярнішими і дешевими є водорозчинні принтерні чорнила. Їх вартість і популярність обумовлені більш широким спектром застосування.


Купити чорнило для принтера зручно і вигідно, не виходячи з дому, через Всесвітню павутину. Сайтів, що пропонують широкий вибір цього товару, дуже багато. Сидячи за комп’ютером, ви можете легко вибрати чорнило, яке відповідає типу та вартості вашого принтера. Для цього слід подивитися кілька каталогів, наданих різними інтернет-магазинами. Порівнявши вартість і якісні характеристики тих чи інших фарб, можна легко зробити вибір. А потім, заповнивши форму замовлення або зв’язавшись з менеджером з продажу по телефону, оформіть замовлення і в короткі терміни  вам доставлять товар прямо додому за вказаною адресою.


Як бачите, за допомогою інтернету ви не тільки економите свої фінанси, але і дорогоцінний час, звільняючи себе від довгих і болісних походів по магазинах.