Киев, ул. Большая Васильковская 132

Чим зручні картриджі Pantum?


Пантум


Китайська компанія Pantum  є давнім виробником і постачальником різних типів друкуючих пристроїв, а також витратних матеріалів до них, в тому числі картриджів. Всі картриджі Pantum

перезаправляються, а, значить, найбільш економічно вигідні для тих, хто багато працює в сфері поліграфії. 


Чим зручні картриджі Pantum?


Отже, картриджі Pantum мають ряд позитивних характеристик:


  • По-перше, це універсальні картриджі, сумісні з багатьма лазерними принтерами інших фірм і фірм;

  • По-друге, вартість цих витратних матеріалів дуже приваблива, а тому вони доступні всім користувачам, навіть з найменшим бюджетом;

  • І по-третє, картриджі Pantum мають досить високий потенціал роботи, від 1500 друкованих сторінок формату А4.


Заправляти картриджі Pantum найкраще в спеціалізованих сервісних салонах, так як процес розбирання і очищення картриджа від старого тонера досить відповідальний і вимагає професійних навичок.


Де можна купити картриджі Pantum?


Закупівлі будь-яких витратних матеріалів для друкарських пристроїв, в тому числі і лазерних принтерів від компанії Pantum, сьогодні значно полегшує існування Всесвітньої павутини. У новому столітті зовсім не обов’язково об’їжджати всі спеціалізовані салони свого міста, щоб придбати картридж. Досить зайти в інтернет будинку і знайти відповідний сайт, який пропонує продаж цих витратних матеріалів.


Після перегляду електронного каталогу і вибору потрібної моделі досить зателефонувати за вказаними на сайті номерами або заповнити спеціальну форму замовлення, вказавши номер обраного товару – картриджа і адресу, на який потрібно доставити замовлення.