Киев, ул. Большая Васильковская 132

Чим відрізняється якісне заправлення картриджів або чудова сімка принципів від Greentex service

Тут ми розповімо, чим відрізняється якісна заправка картриджів. Це дозволяє не тільки заощадити гроші, а й отримати максимальну якість від вашого принтера чи МФУ. Для досягнення такої мети ми дотримуємось семи принципів:

  1. Серед заправників немає випадкових людей. Працівники проходять суворий відбір. На цю тему ми незмінно жартуємо: пройти співбесіду до ЦРУ набагато простіше. Але одного відбору, звичайно, недостатньо. Заправники відвідують курси підвищення кваліфікації, до їхнього обов’язку входить поїздки на лекції від великих світових виробників розхідників для друкувальних пристроїв. Мінімум щорічно надаємо працівникам виїзди на курси підвищення кваліфікації до країн Європи та Азії. Коротше кажучи, наші майстри знають тонкощі апаратури кожного виробника, які ми обслуговуємо з перших вуст від найбільших компаній. Тоді як численні приватні фірми з обслуговування друкарської техніки зазвичай утримують студентів на виконавчих обов’язках, плин кадрів постійна. Не слід пояснювати, чому падає якість обслуговування.
  2. Акцент на оригінальному устаткуванні. Немає сенсу використовувати підроблену техніку, якщо ми навчаємо наших співробітників у великих ліцензованих фірмах. Знання наших заправників уточнено на використанні професійного обладнання. Для когось це може здатися недоліком, адже на вітчизняному ринку поширені, наприклад, дешеві китайські аналоги або підробки брендових принтерів. Однак думаємо, що загальна теоретична підготовка дозволить розібратися в будь-яких видах картриджів для різної апаратури від «принтера-одноденки» з Китаю до дорогого зразка.
  3. Вибрали зручний офіс у центрі міста. Більшість киян якщо й мешкають на околицях, то працюють і навчаються частіше у центральних районах. Тож ми знаходимося за адресою вул. Велика Васильківська 132 оф.21. До речі, за кілька хвилин ходьби від станції метро.
  4. Власний офіс У нашій практиці ми зрозуміли, що це також перевага. Справа в тому, що орендуючи приміщення в офісній будівлі, фірми пов’язані з додатковими законними зобов’язаннями. Якщо, наприклад, ви звернетеся заправити картридж до умовного «валера з підвального приміщення», то підвищений ризик того, що вам можуть зіпсувати картридж, але законодавчо ви нічим це не доведете. Ми гарантуємо якість ще й тому, що в нашому сервісі немає випадкових людей, це професіонали своєї справи, які люблять свою роботу. Ми вибрали дороге офісне приміщення у центрі Києва для того, щоб рівень нашого професіоналізму співвідносився з візуальною атмосферою робочого місця.
  5. Накопичувальна система знижок. Простіше кажучи, що більше ви заправляєте картриджі, то менше це коштує. Тому наші клієнти це в тому числі великі організації, які можуть суттєво заощадити на постійних замовленнях у нас.
  6. Безкоштовна доставка готового картриджа у будь-яку точку Києва. Щодня це відправлення кількох десятків виконаних замовлень до різних районів міста.
  7. Миттєвий розрахунок готівкою, за банківською картою або за надісланим нами рахунком на електронну адресу.

Якщо залишилися питання, обов’язково перегляньте головну сторінку  https://greentex.kiev.ua/  або замовте там телефонний дзвінок.