Киев, ул. Большая Васильковская 132

Чим небезпечна заправка картриджів у непрофесіоналів: поради від фахівців Greentex

Багато сучасних власників принтерів прагнуть уникнути зайвих витрат, заощаджуючи на процедурі заправки картриджів. Щоб вона виявилася якомога дешевшою, багато хто вирішує звернутися до некваліфікованих майстрів заправки з дуже сумнівних контор. Деякі найвідчайдушніші користувачі принтерів завдання із заправки картриджів просто беруть на себе. Не так важливо, який варіант із цих названих був обраний – в обох випадках найчастіше результат заправки буває непередбачуваним. Справа в тому, що сама по собі процедура заправки є не простою і вимагає обов’язкового точного дотримання технології з усіма її етапами. Після того, як з картриджем попрацював дилетант, проблеми можуть виникнути не тільки зі справністю зазначеної деталі, але й навіть з усім принтером, а це дуже неприємно. Що мають справжні професіонали у своєму арсеналі коштів, і чого точно немає у звичайних користувачів або кустарних майстрів?

  • Необхідних глибоких та різноманітних професійних знань, що дозволяє проводити маніпуляції з картриджем правильно. Саме такі знання можна отримати в процесі не швидкого і складного навчання у професійному навчальному закладі, на курсах підвищення кваліфікації та ін.
  • Професійного обладнання, за допомогою якого діагностику стану картриджа, його складання та розбирання, чищення, інші процедури виконати без шкоди стану самої деталі просто неможливо. Таке обладнання коштує досить дорого, підбирається з урахуванням багатьох факторів, є численним та різноманітним. Звісно ж, у низькопробних сервісах такого необхідного обладнання не буває.
  • Якісних та відповідних у конкретному випадку витратних матеріалів. По-перше, дилетантам невідомо, який саме тонер потрібен їхньому картриджу. По-друге, навіть дізнавшись про це, вони часто не можуть придбати справжній якісний товар, трапляючись на вудку продавців підробок. Хороші майстерні зазвичай співпрацюють безпосередньо з виробниками витратних матеріалів, тому тільки у них завжди знаходиться відповідний тонер відмінної якості, з яким друк залишиться таким самим, як він був після покупки принтера.

Якщо звертатися в сумнівні офіси або робити заправку картриджа самому, можна дуже сильно зіпсувати своє обладнання, даремно витративши гроші, час і сили. Тому найкраще відразу звертатися за допомогою до професіоналів – це безпечно, зручно та найбільш вигідно. У Києві послуги заправки картриджів на найвищому рівні надає спеціалізована майстерня Greentex, звернутися до фахівців якої можна на власному сайті фірми https://greentex.kiev.ua/ . Там є вся інформація про особливості надання послуг, розцінки та переваги компанії.