Киев, ул. Большая Васильковская 132

Чим загрожує неправильне заправлення картриджів

Часто компанії, бажаючи заощадити на заправці та відновленні картриджів для принтерів, звертаються до кустарних майстрів. Через це згодом страждає не лише якість друку, а й зростає ймовірність передчасного виходу з експлуатації техніки. Наші фахівці мають інформацію про всі прийоми, які використовують недостатньо компетентні працівники. Компанія https://greentex.kiev.ua/  убереже вас від помилок та виправить наслідки неправильної заправки.

Як кустарно заправляють лазерні картриджі

Часто недобросовісні підприємці скуповують або просто знаходять корпуси картриджів для лазерної друкарської техніки, що десь відпрацювали свій термін. Після цього здійснюється заправка за допомогою найдешевшого і не завжди придатного за параметрами тонера. Закупорюється отвір (не завжди герметичний), який використовувався для засипання порошку. Найчастіше воно легко заклеюється ізоляційною стрічкою або скотчем. Після закінчення маніпуляцій картридж пакують у поліетилен і поміщають у коробку. Так нечесні бізнесмени виробляють заправку, після чого відправляють такий товар на реалізацію.

Як відрізнити відновлений кустарний картридж від оригінального.

За якими ознаками можна вирізнити якісний виріб від підробки? Насамперед необхідно звернути увагу на поліграфічні особливості упаковки. Часто низькопробний продукт поміщається в коробку з яскравим оформленням, яку ніколи не зустрінеш у спеціалізованому магазині. Відсутність штрих-коду – другий важливий сигнал, що перед покупцем контрафакт. Кустарні картриджі забезпечуються змазаним або нерозбірливим штрих-кодом. Часто він зовсім відсутній. Третя ознака – відсутність на корпусі схеми, що описує, як видалити запірну стрічку.

Де можна якісно заправити лазерний картридж

Звернувшись до компанії  Greentex ви повністю уникнете таких неприємних наслідків кустарної заправки, як:

  • зниження якості друку,
  • пошкодження механізмів принтера,
  • зменшення терміну служби картриджа.

Наша компанія пропонує виключно оригінальні картриджі для всіх популярних моделей друкарського обладнання. У нас також можна замовити заправку та відновлення картриджів для лазерних принтерів. Роботу виконують сертифіковані спеціалісти із застосуванням матеріалів від перевірених виробників. Для кожного типу картриджів ми вибираємо спеціальний тонер, який повністю відповідає технічним вимогам виробника обладнання.