Киев, ул. Большая Васильковская 132

Canon Image RUNNER C1225iF: повнокольоровий комбайн із задатками лідера

Canon Image RUNNER C1225iF: повнокольоровий комбайн із задатками лідера – саме такий слоган продажу придумали для цього пристрою маркетологи корпорації виробника. «Задатки лідера», за логікою розробників, – потенційна можливість принтера очолити ринковий рейтинг популярності моделей своєї лінійки серед покупців. Однак «потенція» і «реальні можливості» пристрою – це різні речі.

Технічні характеристики Canon Image RUNNER C1225iF

Новий пристрій містить безліч нововведень, які знайшли відображення в специфікації принтера. Йдеться про механіку пристрою. Швидкість друку відбитків досягає 25 примірників в хвилину, чим сьогодні складно здивувати. Однак коли мова йде про таку швидкість при синхронній роботі в повнокольоровому і монохромному режимі, це піковий показник для лінійки аналогічних моделей. Дизайнери запропонували цей принтер для середніх компаній, а значить, така продуктивність з лишком задовольнить потреби компанії. Максимальна потужність принтера – 42 000 показів на місяць. Розробники зафіксували це навантаження під час тестового запуску машини. Вони не рекомендують споживачеві завантажувати принтер таким «тиражем». Стандартна кількість відбитків – 6 000 монохромних і 5 500 повнокольорових. Приємним сюрпризом для покупців стало скорочення часу на первинний нагрів пристрою. Для одноколірного друку пристрій нагрівається протягом 10, 7 секунди, для кольорового – 11, 2. Ці пускові характеристики досягаються за рахунок хорошого сполучення механізмів окремих вузлів принтера.

HP LaserJet Enterprise M553x Операції

Розробники передбачили принтеру запас в 1 гігабайт оперативної пам’яті, що є дуже хорошим резервом для даного класу копіювальної техніки. Щодо витратних матеріалів конструктори прийняли непросте рішення, результатом якого став певний комфорт в процесі заміни тонерних блоків. Вони автономні, їх можна заповнювати окремо і час заміни контейнерних блоків – лічені секунди.

Справжнім подарунком від розробників стало якість поліграфії. Звичайний формат 600х600 точок на дюйм був піднятий до космічного стандарту фотографування 2400х600 точок на дюйм поверхні листа. В інструкції для споживача також опублікована «сумна новина» – для бездротового підключення до інтернету потрібно придбати спеціальний модуль.