Киев, ул. Большая Васильковская 132

Canon i-SENSYS MF728Cdw: БФП для невеликих офісних робочих груп

Відому лінійку i-SENSYS Canon поповнив кольоровим лазерним МФУ моделі MF728Cdw, який розрахований на роботу у невеликій офісній групі. Він наділений сучасними функціями та інструментами.

Основні характеристики 

Призначений даний багатофункціональний апарат для домашнього використання або для невеликого офісу і може бути достатній для офісу середніх розмірів.

За даними технічної документації його максимальне щомісячне навантаження дорівнює 40 тис. стор. Рекомендований показник навантаження 750 – 2000 стор на місяць.

Пристрій відноситься до сегменту ринку друкарських апаратів SOHO. Його продуктивність 20 сторінок А4 за хвилину, незалежно від монохромного або кольорового режиму. Комбайн має дуплекс для двостороннього друку зі швидкістю роздруківки 10 сторін за хвилину.

Швидкість видачі першої односторонньої копії незалежно від кольоровості становить 14,5 сек. Оперативна пам’ять об’ємом 1ГБ без можливості її збільшення. 

Після включення апарата перший лист надходить у приймальний лоток через 23 сек.  Показник апаратного дозволу невеликий – 600×600 т/д, але його можна вдвічі програмними засобами. Встановлення картриджів відрізняється касетною системою.  

Максимальна роздільна здатність контактного сканера теж 600×600 т/д., і його можна за необхідності збільшити до 9600×9600 т/д. Скануючий модуль двосторонній і може працювати автоматично. Швидкість оцифрування 20 стор. в односторонньому режимі і 10 стор. — в односторонньому відповідно в будь-якій кольоровості. 

МФУ має додаткову корисну функцію захисту друку з використанням PIN-коду. Завдання друку виконується після отримання спеціального коду, що є надійним захистом секретної інформації.

Укомплектовано апарат чотирма розхідниками суміщеного типу: в один корпус поміщено фотобарабан та резервуар із тонером. Витрачається один чорний картридж на 3400 стор., кожен кольоровий видає близько 2900 стор. У базовій комплектації є менш місткі розхідники розміром, якого вистачає на 1200стор. та 1400 стор відповідно. Картриджі досить міцні та надійні, тому їх можна. заправляти відповідним тонером , що дає вагому економію під час експлуатації приладу.  

Дане МФУ в стандартному комплекті приймає 300 стор в лоток вміщується 50 стор, а решта 250 стор в касету. Автоподатчик вміщує 50 стор. Додатково можна додати ще касету місткістю 250 стор. Приймальний лоток вміщує 125 стор. Керується прилад за допомогою кольорового сенсорного дисплея розміром 8,9 см по діагоналі.