Киев, ул. Большая Васильковская 132

Canon i-SENSYS MF3010: невибагливе домашнє МФУ для економних користувачів

Canon i-SENSYS MF3010: невибагливе домашнє МФУ для економних користувачів. – Таке позиціонування принтера маркетологами компанії повністю відповідає її цільовим і експлуатаційним характеристикам. «Ощадливості» клієнта підпорядкований весь функціонал пристрою, призначеного для дому і невеликих офісів.

Експлуатація Canon i-SENSYS MF3010

Розробники не сказали в специфікації про потенційну (граничну) витривалість домашнього принтера. У графі «максимальне навантаження» є значення 8 000 показів монохромного друку. Час прогріву пристрою визначається як 10, 2 секунди. Така ефективність нівелюється працездатністю пристрою – 17-19 стандартних примірників в хвилину. Якість друку позиціонується по класу пристрою – всього 600х400 точок на дюйм поверхні листа. MF3010 не призначений для продуктивної роботи і тому має невеликий приймальний лоток місткістю всього 100 листів, що виглядає достатнім для домашнього використання. Щільність носіїв обмежена розробниками від 60 до 120 грам. Пристрій просто не «візьме в роботу» більшу вагу паперу. Конструктори не стали морочитися з блоком картриджів і зробили комплект «три в одному»: блок тонера, барабанний блок і очисний пристрій. Говорячи простою мовою, все робиться для «економного» клієнта. Замінити картридж просто: старий блок витягується і замінюється на новий в сервісному центрі. Стартовий запас витратного матеріалу в блоці розрахований на 600 примірників. Після першої заправки контейнерів з тонером можливість копіювання збільшується до 1800 показів.

Технічні характеристики Canon i-SENSYS MF3010

Якість копій стандартне для даного класу копіювальної техніки 600х600. Функціонал управління також не зазнав ніяких змін. Немає бездротового з’єднання з інтернетом (відсутній модуль), відповідно, відсутня вся периферія хмарних технологій. Зв’язок з ПК забезпечується через звичайний USB-порт, плюс звичайне обмеження друку зі сторонніх (зовнішніх) пристроїв.

Націленість на «ощадливість» клієнта зашкодила функціональності принтера, але традиційну надійність «заліза» ніхто не відміняв. Лазерний принтер простий в експлуатації і витривалий в експлуатації. Він може прослужити довгий час без поломок, про що свідчить звітна статистика сервісних центрів компанії.