Киев, ул. Большая Васильковская 132

Canon i-SENSYS MF244dw: швидке МФУ для SOHO

Компанія Canon порадувала своїх шанувальників монохромним лазерним принтером – Canon i-SENSYS MF244dw, призначеним для сегмента SOHO, тобто використання вдома або в невеликому офісі, де немає глобальних завдань. Він має як плюси, так і мінуси. 

Відмінності від 247dw і 249dw

Вони мають сенсорний факсимільний апарат і можливість надсилати поштою оцифровані документи. Старша модель має двосторонню автоматичну годівницю. 

У порівнянні з даним об’єктом пристрої 230-го сімейства дуже прості. Це три пристрої, які не відрізняються швидкістю, не мають дуплексу і не підтримують PCL. Тільки один з них має факсимільний модуль і односторонній ПАПД. Найпримітивніший з них не має мережевих інтерфейсів і підтримки хмарних сервісів. 

Серед перерахованих моделей є пристрій для будь-якого гаманця.

MF244dw Технічні характеристики

Важливим параметром серед характеристик пристрою є продуктивність. Якщо раніше для дому та маленького офісу стандартною швидкістю друку вважалася 18 сторінок за хвилину, то зараз вона зросла до 22. Розробники Canon не зупиняються на досягнутому і впроваджують нові технології у свої продукти. Canon i-SENSYS MF244dw може виконувати до 27 відбитків за одну хвилину у звичайному режимі та до 15 у двосторонньому автоматичному. Використовується фірмова технологія Quick First-Print, завдяки якій перша сторінка робиться за шість секунд.

Витривалість не менш важлива, ніж продуктивність: максимум в місяць становить 15 000 відбитків, а рекомендований набагато менше – від 500 до 2500. Ресурс картриджа розрахований якраз на це дуже максимально. Картридж представлений в єдиному варіанті, і його вистачає на звичайні 2400 сторінок, тобто при використанні в рекомендованому режимі протягом місяця. Це не так дорого, особливо в порівнянні з вартістю оригінальних картриджів. 

У сервісних центрах, де проводиться ремонт такого обладнання,заправити старий

картридж легко, це  коштує копійки – близько 160 гривень, в той час як новий картридж обійдеться в усі 2500 гривень. 

Зазвичай не очікується, що чорно-білий принтер матиме високу роздільну здатність друку. Максимальний MF244dw становить 600х600 точок на дюйм, чого достатньо для друку документів. За допомогою додаткових інструментів можна підвищити якість до 1200х1200 точок на дюйм. Також можна збільшити можливості контактного (CIS) сканера до 9600х9600 точок на дюйм. Апаратна роздільна здатність така ж, як і у принтера, а саме 600х600 точок на дюйм. 

Швидкість оцифровки становить 300х300 точок на дюйм – це 20 чорно-білих і 15 кольорових сторінок в хвилину. ПАПД може вміщати до 35 аркушів. Якщо з листами закінчилися, і роздрукувати стало неможливо, то є можливість зберегти інформацію в пам’яті хмарного сховища. І робиться це одним натисканням кнопки.

Лоток для паперу вміщує близько 250 сторінок, так як обладнання не передбачає великих навантажень, немає можливості прикріпити додаткові лотки. Ресивер розрахований на 100 відбитків. 

Управління пристроєм здійснюється за допомогою архаїчної панелі з механічними кнопками і монохромним дисплеєм.