Киев, ул. Большая Васильковская 132

Canon i-SENSYS LBP312x – надійний принтер для офісу

Універсальний принтер Canon i-SENSYS LBP312x з кількома сучасними корисними функціями. Крім звичайного набору опцій з принтера, сканера і ксерокса, є можливість віддаленого управління і ще кілька можливостей. 

Продуктивність і витривалість 

Canon i-SENSYS LBP312x є представником монохромних лазерних принтерів, призначених для роботи в невеликих і середніх офісах. Він оснащений багатьма сучасними функціями, безліччю режимів і опцій, щоб успішно конкурувати на ринку друкарських пристроїв.

Пристрій обіцяє випускати максимум 150 тисяч сторінок на місяць, але рекомендоване навантаження становить 2000 – 7500 сторінок на місяць. Такі показники означають, що принтер впорається з друком, характерною для гаджетів середніх параметрів.

Компактний і мобільний 

Canon i-SENSYS LBP312x має компактний корпус розміром 409x376x275 мм. Важить 12,4 кг. Для такого пристрою не потрібно виділяти багато місця і його можна без проблем перенести в інше місце. 

Продуктивність і швидкість 

У лоток поміщається 550 листів, що є високим показником місткості. Режим одностороннього друку дозволяє виконувати 43 сторінки в хвилину, а в двосторонньому режимі робоча швидкість становить 34, 4 сторінки за той же проміжок часу.

Принтер розжене аркуші формату А5 до 65,2 сторінок в хвилину! Підготовка до друку займає 30 секунд. Доставка першої сторінки за 6,2 секунди. з моменту натискання кнопки «Друк».

Максимальна якість друку обладнання – 600х600 тонн на дюйм. При використанні можливостей програмної інтерполяції якість підвищується до 1200х1200 тонн.

Тривалість роботи

Витратні матеріали для Canon 041H мають збільшену місткість – 20 тисяч сторінок, в той час як звичайний картридж видає вдвічі менше відбитків.

Економічність в роботі принтера досягається за рахунок використання лазерних витратних матеріалів, які заправляються і використовуються повторно. 

Обсяг 

Canon i-SENSYS LBP312x у стандартній комплектації оснащений багатофункціональним піддоном на 100 аркушів і стандартною касетою на 550 аркушів.

Крім того, до пристрою можна підключити три однакових лотка. Тоді вантажопідйомність збільшиться до 2300 аркушів. У приймальний лоток поміщається 250 аркушів.  

Canon i-SENSYS LBP312x управляється двоядерним процесором з 1 ГБ оперативної пам’яті.

Панель керування Canon i-SENSYS LBP312x проста та зрозуміла. Набір інструментів управління: п’ятирядковий рідкокристалічний екран, 10-кнопкова цифрова клавіатура, кілька функціональних клавіш і набір індикаторів. Пристрій підключається до ПК і електричної мережі через високошвидкісний порт USB 2.0 і порт Ethernet. Інструмент сертифікований Mopria і може бути підключений  до Canon Print Service.