Киев, ул. Большая Васильковская 132

Canon i-SENSYS LBP312x: компактний, але жвавий монохромний принтер

Canon i-SENSYS LBP312x: компактний, але жвавий монохромний принтер – це фраза, яку може сублімувати загальний огляд спеціалізованої преси про одноколірну модель принтерів лінійки Canon i-SENSYS LBP 312 x. Вихід на ринок таких пристроїв – звичайна справа і не викликає ніякого споживчого ажіотажу. Це відбувається практично щомісяця і стало звичною новинною рутиною на ринку оргтехніки. Однак монохромний принтер i-SENSYS LBP 312 x став винятком із правил.

Видимі переваги Canon i-SENSYS LBP 312 x

Чорно-білий принтер компактний і важить всього тринадцять кілограмів. Його можна «застрягти» в затишному місці навіть в самому спресованому офісному приміщенні. Ця невелика коробочка здатна виготовити сто п’ятдесят тисяч примірників і 3-5 тисяч відбитків на одній заправці. 

Продуктивність пристрою вражає. Принтер здатний робити 45 показів в хвилину. Це зручно для фінансових, юридичних і транспортно-логістичних компаній, яким потрібна велика кількість бланків і супутньої документації в роботі зі своїми клієнтами. 

Принтер незамінний в офісах з високою інтенсивністю документообігу. При повному «прогріті» пристрій здатний видавати 64 копії формату в хвилину. Варто додати, що час нагріву приладу становить 20-30 секунд. 

Копіювальний апарат дає насичений колір шрифту. 

Навіть мікроскопічні розміри (6,7,8) добре видно на папері, так як фіксація пікселів передбачена в найширшому діапазоні від 600 до 1200 мегапікселів на розрахунковий квадрат площі.

Технічне обслуговування та обслуговування Canon i-SENSYS LBP 312 x

Завантаження монохромного принтера відповідає його продуктивності. Пристрій оснащений двома приймальними лотками на 100 аркушів (основний) і 550 (додатковий). Це звільняє користувача від зайвої «опіки» над часом автономної роботи пристрою.

Приємним сюрпризом цієї моделі є знімні картриджі, які можна швидко і недорого заряджати, що дозволяє економити кошти на витратні матеріали. 

Після заправки якісним (сполученим) тонером пристрій буде нормально працювати до закінчення ресурсу і нової заправки. Дизайнери з корпорації передбачили для свого пристрою цілий гігабайт оперативної пам’яті, що дозволяє пристрою не «зависати» при критичному навантаженні і не створювати простоїв в ритмічній офісній роботі.