Киев, ул. Большая Васильковская 132

Canon i-SENSYS LBP214dw: принтер середнього офісу, який відхиляє дроти

Canon i-SENSYS LBP214dw: принтер середнього офісу, який відхиляє дроти. «Відмова від проводів» – метафоричний слоган маркетологів, що нагадує індійські назви ( «Танці з вовками» і т. Д.), А також можливий для  лазерного принтера лінійки моделей середнього бізнесу. Передова периферія цього пристрою по достоїнству оцінена споживачами через комунікативного сполучення з автономними пристроями, за допомогою яких можна управляти оргтехнікою.

Технічні характеристики Canon i-SENSYS LBP214dw 

Принтер Canon i-SENSYS LBP214dw містить безліч наворотів, з якими споживач стикається з перших хвилин роботи. Для того, щоб почати операцію копіювання, пристрій запросить ідентифікаційний код користувача, який дозволить внести статистичні дані в архів. Зробити це можна, не вдаючись до звичайної серверної платформі. Розробники забезпечили пікове навантаження принтера в 85 000 відбитків на місяць. Однак, за традицією, супровідні документи попереджають про небезпеку повторення рекордних цифр і рекомендують використовувати режим роботи обсягом 1200 – 3000 сторінок. Пристрій не може похвалитися наявністю крейсерської швидкості реплікації, але здатне відтворювати від 38 до 40 копій в хвилину. Принтер має можливість «стельового» якісного друку. Він здатний створювати враження поверхні носія 2400х600 точок на дюйм. Однак оптимальна якість 1200х1200 більш доступно пристрою. 

Особливості Canon i-SENSYS LBP214dw 

Приймальний лоток носія відповідає позначеному класу дублюючого пристрою і становить 550 примірників, вихідний лоток розрахований всього на 100 аркушів, але є можливість підключення додаткової ємності. Картридж для монохромного принтера потрібно в єдиному екземплярі. Але прилад може оснащуватися тонерними блоками різних начинок, що полегшує і знижує витрати на його обслуговування. Стартової заправки вистачає на 1100 відбитків, подальша заправка розрахована на 3700 примірників. Комфортним для майбутніх користувачів є те, що не потрібно ніяких додаткових пристроїв для гармонійного сполучення принтера з офісною інфраструктурою. Пристрій оснащений дротовим підключенням і бездротовим модулем для зв’язку з мережею. Крім того, двоядерний пристрій з 1 Гб оперативної пам’яті оснащений  необхідним інтерфейсом для хмарних технологій.