Киев, ул. Большая Васильковская 132

Canon i-SENSYS LBP212dw: спеціальний монохромний лазер

Canon i-SENSYS LBP212dw: спеціальний монохромний лазер. Метафора «самовідданий» олюднює просту модель копіювальної техніки, яка за своїми індивідуальними особливостями займає проміжне положення між сімейним і середнім бізнесом. «Цілеспрямованість» пристрою відбивається на технічних характеристиках принтера. За деякими параметрами пристрій може задовольнити  потреби середньостатистичного офісу. 

Технічні характеристики Canon i-SENSYS LBP212dw

Максимальне завантаження машини може досягати 85 000 аркушів на місяць. Однак цей тестовий запуск не рекомендується повторювати щодня. Форс-мажорні ситуації не постійні, зайвий раз монохромний принтер витримає подібне навантаження, але потім вийде з ладу. Рекомендований режим роботи – 800 – 3000 показів на місяць.

Canon i-SENSYS LBP212dw досить жвавий для свого класу. Він здатний виробляти 35 вражень в хвилину, однак час прогріву для забезпечення проектної швидкості становить дев’ять хвилин.

Згідно зі специфікацією, принтер оснащений економічним контейнером для прийому середовищ (100 аркушів), а завантажувальний лоток здатний вмістити 550 примірників. Пристрій націлене виключно на тиражування документів, тому розробники не стали морочитися з якістю друку, залишивши стандартну характеристику 600х600 точок на дюйм поверхні носія.

Особливості Canon i-SENSYS LBP212dw

Стартові витратні матеріали для пристрою розраховані на 1600 відбитків, але в подальшому однієї заправки блокового тонера вистачить на 3200 примірників. Картриджний блок принтера досить універсальний і здатний сприймати тонер різних підвісок, т. Е. Підійде будь-яка фарба (не обов’язково відкалібрована).

Розробники не поскупилися і забезпечили «робочу конячку» одним гігабайтом оперативної пам’яті, модулями бездротового зв’язку з інтернетом, що не вимагає наявності алгоритмічних програм і роутерів.

Процесор пов’язаний з хмарними технологіями, є можливість підключати різні мобільні пристрої (планшет, смартфон). У периферійний комплект також входить кабельне підключення до ПК через сертифіковані порти.

«Відданість» лазерного принтера Canon i-SENSYS LBP212dw, на думку маркетологів, полягає в тому, що надійність пристрою сусідить з найбільш «новаторської» функціональністю управління.